ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Filmowe lato z Orange VOD, czyli szereg nowych produkcji!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: VoD

Orange zorganizował dla swoich fanów prawdziwą kinową ucztę. W Orange VOD pojawi się kilka ciekawych propozycji, które nie tak dawno temu gościły na wielkich ekranach!

Orange VOD i ciekawe propozycje

Lato zapowiada się naprawdę ciekawie! Na pewno jeśli mamy na myśli produkcje filmowe. Orange VOD proponuje kilka naprawdę dobrych pozycji i to już w lipcu! Na szczególną uwagę zasługują „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”, „Morbius”, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” i „Mój syn”. Więcej poniżej!

Jakie produkcje w Lipcu w Orange VOD?

Od 1 lipca dostępna jest komedia „Z miłości do mody”. Film przedstawia historię głównej krawcowej z domu mody Dior, która bierze pod opiekę i naukę złodziejkę. Z kolei już od 8 lipca będziecie mogli wrócić do świata Harry’ego Pottera, bo swoją premierę będzie miał hit „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, w tej produkcji jak sama nazwa wskazuje poznacie tajemnice Dumbledora, czyli coś, co może ucieszyć dawnych fanów marki, którzy na moment zapomnieli o istnieniu Pottera. Klienci Telewizji od Orange, którzy posiadają Dekoder Premium 4K lub Dekoder 4K, to tę produkcję mogą obejrzeć także w jakości 4K.

Jeszcze więcej dobrego dla rodzin!

Zostańmy jeszcze na chwile w klimacie filmów familijnych, bo już 21 lipca do pakietu filmów w Orange VOD dołączy także „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”. Tu na ekran powraca Jim Carrey, który ogłosił, że to jego ostatni film, w którym grał. To może być jeden z powodów, aby rzucić okiem na tę produkcję. Tydzień później, czyli 28 lipca wjedzie komedia „Liga Potworów”, to film animowany opowiadający o córce trenera wrestlingu, która sama zaczyna karierę szkoleniowca!

W końcu mięsko

Dla fanów mocniejszych wrażeń Orange VOD proponuje thriller pt.: „Decydująca godzina”, w którym główną rolę zagrała Naomi Watts. To opowieść o kobiecie, która walczy o ocalenie swojego dziecka z rąk zamachowca. Wspomniany wcześniej film pojawi się 1 lipca, z kolei od 4 lipca w ofercie Orange znajdziecie pełen akcji film pt.: „Panama”, w którym pierwsze skrzypce gra Mel Gibson. „Mój syn” zawita na platformie pomarańczowego operatora już 8 lipca, a film to detektywistyczny thriller, a jak mówią ludzie film warty obejrzenia, bo nagrany w nietypowy sposób!

W roli ojca poszukującego swojego syna zobaczycie Jamesa McAvoy’a, który nigdy nie otrzymał scenariusza filmu, nie zdradzono mu także, jak kończy się historia. To, co zobaczcie na ekranie, to w całości improwizacja aktora reagującego na to, jak zachowują się jego ekranowi partnerzy, m.in.: wtajemniczona w fabułę, grająca matkę chłopca Claire Foy.

Komunikat prasowy Orange

Największa bomba czeka na fanów Marvela już na koniec miesiąca! Orange VOD wrzuca do swojej biblioteki produkcję pt.: „Morbius”, gdzie w głównej roli można zobaczyć Jareda Leto.

Źródło: biuroprasowe.orange.pl

Sprawdź najnowsze wpisy