ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wlatuje aktualizacja HBO Max i DiCaprio w jednej z najmniej docenianych ról

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO Max przynosi jeden z ciekawszych filmów, gdzie występuje Leonardo DiCaprio. Wprawdzie Aviator, bo o tej produkcji mowa, to prawdziwy popis DiCaprio, tytuł dość rzadko pojawia się wtedy, kiedy mówi się o dokonaniach aktora. Teraz osoby, które nie miały możliwości zobaczyć wcześniej tego filmu powinny jak najszybciej go nadrobić. Sprawdźmy, co jeszcze ciekawego zawitało na HBO Max?

Aktualizacja HBO Max – Aviator, Polowanie na czarownice i Mayans wśród nowości na czerwiec 2022

Czerwiec powoli dobiega końca, a już wiemy, że lipiec na HBO Max będzie obfitował w świetne tytuły. Oprócz najnowszego Spider-Man: Bez drogi do domu na platformie pojawią się m.in. ALF czy Supernatural. Zanim jednak to nastąpi i tak będzie co oglądać, a potwierdza to dzisiejsza aktualizacja biblioteki serwisu. Wśród nowości na HBO Max zdecydowanie wart zauważenia jest film z 2004 roku, czyli wspomniany wyżej Aviator.

Za reżyserię tego dzieła odpowiada Martin Scorsese, a historia skupia się na postaci Howarda Hughesa, czyli wizjonera i człowieka, który pobił kilka światowych rekordów prędkości. Aviator to także opowieść o chorobie Hughesa, który pod koniec swoich dni praktycznie nie opuszczał rezydencji. I tutaj gra aktorska Leonardo DiCaprio wznosi się na wyżyny. To zdecydowanie jedna z najlepszych kreacji aktora i choć Aviator to dość trudne oraz mało „rozrywkowe” kino, to warto obejrzeć film chociażby dla samej roli DiCaprio. Co jeszcze dodano na HBO Max?

  • Aviator [+ audio, + napisy] (2004)
  • Irma Vep [S01E04] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Mayans M.C. [10 odcinków] [+ 8 audio, + napisy] (2018)
  • Polowanie na czarownice [+ napisy] (2021)
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem [S09E16] (2014)
  • Roswell, w Nowym Meksyku [S04E04] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Szóstka z Nebraski [S01E02] [+ audio, + napisy] (2022)

Na HBO Max pojawił się także horror/thriller Polowanie na czarownice, który opowiada o tym, jak pewna rodzina ukrywa w swoim domu tytułowe czarownice. Nie jest to może kino najwyższych lotów, ale fani gatunku mogą poczuć się zaintrygowani. Do tego na HBO Max mamy nowe odcinki seriali Roswell w Nowym Meksyku czy Irma Vep. Fani Synów Anarchii z pewnością ucieszą się na wieść o tym, że na HBO Max wjechały także kolejne odcinki Mayans M.C. Tym samym na platformie dostępne są już cztery sezony produkcji.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy