ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HBO Max rozpoczyna tydzień na gorąco – nowy odcinek jednego z ciekawszych seriali już dostępny

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Na HBO Max pojawił się pierwszy odcinek nowego i czwartego już sezonu serialu Westworld. I jak to w przypadku HBO, na kolejne odcinki przyjdzie nam poczekać, ponieważ te będą pojawiać się w co tydzień. Dla fanów oglądania całych sezonów od razu nie jest to dobra wiadomość, ale niewiele można na to poradzić. Za to ci, którzy lubią ten klasyczny, cotygodniowy system dystrybucji powinni być zadowoleni. Co jeszcze ciekawego pojawiło się na HBO Max?

Nowości HBO Max na początek tygodnia – nowy sezon Westworld na czerwiec 2022

Dzisiejsze premiery od HBO Max to właśnie przede wszystkim pierwszy odcinek Westworld i jego czwartego sezonu. Westworld to jedna z tych produkcji, która od samego początku cieszyła się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród fanów seriali. Trudno się temu dziwić, ponieważ z jednej strony mamy ciekawy pomysł wyjściowy (na podstawie książki Michaela Crichtona), a z drugiej sprawną realizację. W świecie przyszłość ludzkość znalazła nowy sposób na to, by spędzać wolny czas.

Ci bardziej zamożni przybywają do parku rozrywki, gdzie mogą spełniać swoje nawet najbardziej wynaturzone fantazje. Nikt im nie zabroni i nikomu nie dzieje się krzywda, ponieważ rezydentami parku są roboty. Do czasu, aż wszystko się zmieni i ktoś powie dość. Trudno opisywać fabułę czwartego sezonu Westworld bez ogromnych spoilerów, bo to już naprawdę złożona historia, ale zdecydowanie warta obejrzenia. W serialu występują m.in. Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Ed Harris oraz Aaron Paul. A co jeszcze nowego na HBO Max?

  • Bez pożegnania (2019)
  • Cleo (2019)
  • Happy End [+ audio, + napisy] (2017)
  • Kraina Tygrysów [+ audio, + napisy] (2000)
  • Nahuel i magiczna księga [+ audio, + napisy] 2020)
  • Pod ziemią [+ audio, + napisy] (2021)
  • Westworld [S04E01] [+ audio] (2016)

Ciekawie zapowiada się film Bez pożegnania (Blackbird), gdzie na ekranie zobaczymy takie sławy jak Susan Sarandon czy Kate Winslet. To dramat o rodzinnych więzach i relacjach, więc to raczej mniej rozrywkowe kino, ale zdecydowanie warte rozważenia do obejrzenia na wieczór. Miłośnicy filmów wojennych powinni sprawdzić Krainę tygrysów (Tigerland), czyli opowieść o bardzo ciężkim obozie treningowym dla żołnierzy, którzy przygotowują się do wyjazdu do Wietnamu.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy