ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

To ostatnie dni, by mieć taniej Disney+ – zapominalscy niech lepiej sprawdzą skrzynkę

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Disney+ można mieć taniej na rok i to taniej, niż na oficjalnej stronie. Jeszcze tylko przez kilka dni można bowiem skorzystać z oficjalnej promocji, którą Disney+ przygotował na start platformy w naszym kraju. Oczywiście skorzystanie z tej okazji wymagało od nas zgłoszenia się wcześniej do Disney+ oraz otrzymaniu specjalnego kodu. Warto jednak sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą i to teraz, ponieważ oferta za dwa dni będzie już nieaktualna.

Ostatnie dni promocji Disney+ – jak uzyskać tańszy dostęp do platformy?

Fot. Tak wygląda mail przypominający o ofercie.

Tylko do 26 czerwca można skorzystać jeszcze z oferty promocyjnej na roczny dostęp do Disney+. Przypomnijmy, że żeby móc skorzystać z tańszego dostępu na rok do platformy Disney+, należało do 13 czerwca zapisać się na nią na specjalnie przygotowanej stronie, o czym Was informowaliśmy ostatnio. Osoby, które zapisały się na stronie jeszcze przed premierą Disney+ w Polsce otrzymały maila z linkiem, który pozwala skorzystać z promocji. Przypomnijmy, że ta pozwala na wykupienie rocznego dostępu do Disney+ w cenie 229,90 złotych. To równowartość opłacania dostępu przez 8 miesięcy, więc dostajemy 4 miesiące gratis. Oczywiście dalej można skorzystać z normalnej oferty i kupić dostęp na 12 miesięcy w cenie 289,90 złotych, ale jeżeli dostało się maila z dostępem do promocji, to czas na skorzystanie dobiega końca.

Nie otrzymałem maila od Disney+ – co zrobić w takiej sytuacji?

Wiele osób w dniu startu platformy nie otrzymało maila z dostępem do promocji. Co więcej, niewykluczone, że ten dalej do nich nie dotarł. Po pierwsze, dobrze sprawdzić wszystkie katalogi w skrzynce odbiorczej. Mail od Disney+ mógł trafić do Ofert czy Społeczności w Gmailu, ale mógł także wylądować w Spamie. Jeżeli i tam go nie znajdziemy, a zapisaliśmy się do promocji, możemy jeszcze skontaktować się z działem pomocy Disney+. Jeżeli chodzi o dział pomocy w Polsce, to tutaj kontakt jest obecnie tylko telefoniczny, a infolinia pracuje w godzinach od 08.00 do 22.00 i to codziennie.

Można także skontaktować się z Disney+ w tej sprawie za pomocą czatu, ale to wymaga znajomości języka angielskiego i przełączenia na stronie pomocy regionu. Tam konsultant po opisaniu przez nas sytuacji powinien wygenerować nam kod do promocji. Czasu jest niewiele, bo tylko do 26 czerwca. Można mieć także Disney+ za darmo na rok lub nawet dwa, ale tutaj wymaga to zawarcia umowy z Plusem czy Netią, o czym możecie przeczytać więcej w osobnym wpisie.

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy