ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Venom i Rzeź wjeżdżają na HBO Max – mega hit z kina do streamingu, czyli nowości na weekend

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

HBO Max po raz kolejny pozytywnie zaskakuje i dodaje do swojej obszernej już biblioteki następny kinowy hit. Tym razem postawiono na koprodukcję Marvela oraz Sony, czyli film Venom 2 Let There Be Carnage. I choć film nie zebrał może zbyt pozytywnych recenzji, to i tak fani komiksów będą mieli co oglądać. Tym bardziej, że ostatnio na HBO Max także pojawił się film nawiązujący do komiksowego uniwersum, czyli Nowi mutanci.

Nowości HBO Max – Venom 2: Let There Be Carnage i inne dodane produkcje na czerwiec 2022

Czerwiec na HBO Max to naprawdę dobry miesiąc. Ostatnio na platformie pojawiły się wszystkie sezony serialu Niepokorni (Shamelles), ale także i świetne filmy, jak chociażby Przed zachodem słońca i Przed wschodem słońca. Dziś na HBO Max także dodano trochę interesujących tytułów, ale tym najbardziej wyróżniającym się jest oczywiście Venom 2 Let There Be Carnage. Po tej kontynuacji wiele osób obiecywało sobie bardzo dużo. I mieli do tego prawo, ponieważ w jednej z głównych ról pojawił się tutaj Woody Harrelson, czyli aktor wybitny.

Ten wcielił się w postać Cletusa Kasady, czyli seryjnego mordercy, który podobnie jak Eddie Brock (w tej roli Tom Hardy), został nosicielem symbiota. I to właśnie jego przemiana w kultowego już Carnage miała być siłą napędową drugiego Venoma. Cóż, niekoniecznie wyszło to dobrze, ale film i tak ogląda się całkiem przyjemnie. Pod warunkiem, że pogodzimy się z dość łagodną stylistyką i podejściem do tematu, bo Venom i Carnage w filmowej wersji mają niewiele wspólnego z ich komiksowymi odpowiednikami. Jeżeli chcecie obejrzeć też pierwszą część, to niestety, ale na HBO Max jej nie znajdziecie. Venom w streamingu dostępny jest teraz na Netflix, więc trzeba żonglować platformami. Fani komiksów mają ostatnio dobrą passę jeżeli chodzi o streaming, ponieważ od kilku dni na Disney+ dostępny jest film Doktor Strange w multiwersum obłędu. A co jeszcze pojawiło się teraz na HBO Max?

  • Czarna skrzynka [+ audio, + napisy] (2021)
  • Kroniki Gordity [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Menudo: Wiecznie młodzi [4 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Superman i Lois [S02E14] [+ audio, + napisy] (2021)
  • Tomek i przyjaciele [13 odcinków] [+ audio] (1984)
  • Tuca i Bertie [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2018)
  • Venom: Let There Be Carnage [+ audio, + napisy] (2021)

Młodsi odbiorcy mogą sięgnąć po klasyczną już bajkę, czyli opowieść o wesołej lokomotywie Tomek i przyjaciele (Thomas & Friends).  Mamy także francuski thriller Czarna skrzynka, który opowiada o analityku próbującym wyjaśnić przyczynę katastrofy nowego samolotu. Do tego dochodzą też nowe odcinki animacji, tym razem już dla dorosłych, Tuca i Bertie. Będzie co oglądać przez weekend.

Źródło: HBO Max / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy