ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dawny Jaś Fasola przejmuje Netflix i nowy Dom z papieru  – wyjątkowo ciekawa aktualizacja

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Obrodziło dziś nowościami na Netflix i to tym razem takimi, które faktycznie mogą się podobać. Nie zabrakło nowych odcinków serialu Dom z papieru, a raczej jego zupełnie nowej wersji. Pojawił się także serial komediowy z dawnym Jasiem Fasolą, czyli Rowanem Atkinsonem. I jakby tego było jeszcze mało, mamy kolejny film od Netflix, który będzie pretendował do miana hitu, gdzie jedną z głównych ról odgrywa Woody Harrelson. Sprawdźmy więc, co nowego na Netflix?

Nowości Netflix – Człowiek kontra pszczoła i Dom z papieru: Korea na czerwiec 2022

Jedną z najciekawiej zapowiadających się nowości od Netflix, jest serial Człowiek kontra pszczoła. Dawno nie widzieliśmy Rowana Atkinsona w serialu, gdzie odgrywałby rolę kogoś nie do końca ogarniętego życiowo. I choć tutaj ten znakomity komik nie powtarza swojej kultowej już roli, widać, że klimat może być dość podobny.

Otóż serial Człowiek kontra pszczoła opowiada o zmaganiach naszego bohatera z wyjątkowo upartą oraz złośliwą pszczołą. Zapowiedź Człowiek kontra pszczoła pokazuje, że możemy liczyć na naprawdę sporą dawkę humoru, więc trzeba będzie sprawdzić, czy Atkinson dalej jest w formie. Co jeszcze nowego na Netflix?

  • Angry Birds: Summer Madness [16 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Człowiek kontra pszczoła [9 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Człowiek z Toronto [+ audio, + napisy] (2022)
  • Dom z papieru: Korea [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Glamour Girls [+ napisy] (2022)
  • Komi Can’t Communicate [S01E21] [+ napisy] (2021)
  • Portugal [+ napisy] (2018)
  • Refuge [+ napisy] (2020)
  • Una moglie bellissima [+ napisy] (2007)
  • Za oknami była wiosna [+ napisy] (2020)

Wśród powyższych nowości kilka tytułów zdecydowanie się wyróżnia. Jednym z nich jest nowa i koreańska wersja popularnego serialu Dom z papieru. Tutaj otrzymujemy Dom z papieru: Korea, czyli jak sam nazwa wskazuje, nową wersję tej samej opowieści, która została dostosowana do tamtejszych realiów. Czy Dom z Papieru: Korea od Netflix osiągnie taki sam sukces, jak jego pierwowzór? Jeszcze za wcześnie, by to oceniać, ale z ciekawości można sprawdzić.

Kolejnym tytułem, który może się wyróżniać wśród dodanych na Netflix treści, jest kolejny film od platformy. Człowiek z Toronto ma ciekawą obsadę, ponieważ na ekranie zobaczymy Kevina Harta oraz Woody’ego Harrelsona, więc możemy spodziewać się typowego „odmóżdżacza”. Tym bardziej, że Człowiek z Toronto ma być komedią o płatnym zabójcy, a takie tematy nie zawsze wychodzą dobrze. Niemniej kilka tytułów wartych jest obejrzenia.

Źródło: Netflix / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy