ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Disney+ – Polacy nadrabiają zaległości

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Premiera Disney+ odbyła się w Polsce tydzień temu, więc najwyższa pora na zestawienie TOP 10 najpopularniejszych produkcji na tejże platformie. Sam Disney+ nie publikuje takich informacji na swojej stronie, ale tutaj na pomoc przychodzi portal JustWatch. Teraz możemy sprawdzić, co cieszyło się największą popularnością wśród Polaków w ciągu ostatniego tygodnia. Sprawdźmy więc, co było najpopularniejsze na Disney+?

Najpopularniejsze na Disney+, czyli zestawienie TOP 10 filmów i seriali

Na Disney+ możemy znaleźć naprawdę sporo wartościowych treści, jak chociażby seriale od Hulu, które są na platformie ukryte w dziale Star. Warto zwrócić uwagę na serial Pam i Tommy, ale także i Zepsutą krew, a to zaledwie dwie propozycje spośród ponad 1700 tytułów dostępnych na platformie. Przygotowaliśmy także małe zestawienie o ukrytych perełkach na Disney+, a dla tych, którzy nie chcą zakładać konta na platformie także informacje o tym, jak sprawdzić co się tam znajduje, bez kupowania subskrypcji. Wracając jednak do najpopularniejszych produkcji w Polsce, to portal JustWatch przygotował zestawienie bazujące na wyszukiwaniach. W ten sposób można mieć ogólny pogląd na to, czego szukaliśmy i co oglądaliśmy.

Chyba nie jest wielkim zaskoczeniem to, że największą popularnością cieszą się dwie największe marki – Star Wars oraz Marvel. W obu przypadkach pierwsze miejsca należą właśnie do nich. Widać też, że Polacy nadrabiają produkcje, do których nie mieli wcześniej dostępu w streamingu, a przede wszystkim seriale. I nie mówimy tutaj tylko o takich nowościach, jak Obi-Wan Kenobi czy Loki, ale także Głowa rodziny czy Simpsonowie. Widać też, że w kwestii filmów lubimy sięgać po sprawdzone tematy (Avatar czy Piraci z Karaibów). A tak prezentują się zestawienia TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na Disney+ z ostatniego tygodnia.

TOP 10 najpopularniejszych filmów na Disney+

 1. Czarna Wdowa
 2. Eternals
 3. To nie wypanda
 4. Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
 5. Cruella
 6. Chip i Dale: Brygada RR
 7. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
 8. Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
 9. Avatar
 10. Doktor Strange

TOP 10 najpopularniejszych seriali na Disney+

 1. Obi-Wan Kenobi
 2. The Mandalorian
 3. Loki
 4. Chirurdzy
 5. Moon Knight
 6. Orville
 7. Sowi dom
 8. Simpsonowie
 9. Głowa rodziny
 10. Ms. Marvel

Źródło: JustWatch

Sprawdź najnowsze wpisy