ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo max senna nowości czerwiec 2022

Nowości HBO Max – klasyka kina prawniczego i dokument o mistrzu wszech czasów F1

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości od HBO Max z ostatnich dni to prawdziwa gradka dla fanów dobrego kina. Wśród dodanych na platformę filmów pojawił się bowiem jeden z lepszych przykładów kina „prawniczego”, które w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku było wyjątkowo popularne. Nie zabrakło także dokumentów, nowych odcinków seriali oraz czegoś dla młodszego odbiorcy. Sprawdźmy więc, co ciekawego ostatnio dodano na HBO Max.

Nowości HBO Max – Klient, Senna oraz Rodzina Addamsów 2 na czerwiec 2022

Ostatnio na HBO Max pojawiło się kilka ciekawych filmów, a w tym i Porachunki od Guya Ritchiego. Teraz możemy liczyć na trochę inne emocje, ale to wcale nie oznacza, że gorsze. Otóż do biblioteki HBO Max dodano film Klient, czyli adaptację powieści Johna Grishama. Autor ma szczęście do adaptacji swoich powieści na język filmu, ponieważ zarówno Klient, jak i np. Firma czy Czas zabijania to prawdziwe majstersztyki kinematografii.

Klient na HBO Max to też poniekąd debiut filmu w streamingu, a nie w formie wypożyczenia. Od bardzo dawna nie było bowiem możliwości zobaczenia tego filmu na jakiejkolwiek platformie streamingowej. Przypomnijmy, że Klient to opowieść o młodym chłopaku, który był świadkiem samobójstwa pewnego prawnika, ale to zaledwie początek jego kłopotów. W filmie występują m.in. Tommy Lee Jones oraz Susan Sarandon. A co jeszcze nowego na HBO Max? Oto lista ostatnio dodanych filmów i seriali.

  • Klient [+ audio, + napisy] (1994)
  • Kung Fu [S02E13] [+ audio, + napisy] (2021)
  • Miłość ponad czasem [S01E06] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Portland Tower [S01E02] [+ napisy] (2021)
  • Rodzina Addamsów 2 [+ audio, + napisy] (2021)
  • Senna [+ audio, + napisy] (2010)
  • The Square [+ audio, + napisy] (2017)
  • Wampiry: Dziedzictwo [S04E20] [+ audio, + napisy] (2018)
  • Zastępstwo [+ audio, + napisy] (2021)

Młodszych odbiorców ucieszyć może obecność animacji Rodzina Addamsów 2. Z filmowych nowości warto także wspomnieć o The Square, czyli o czarnej komedii, która została nagrodzona Złotą Palmą w Cannes. Nie zapomniano także o nowych odcinakach seriali i na HBO Max pojawiły się kolejne epizody Portland Tower czy Miłości ponad czasem. Fani F1 z pewnością ucieszą się na wiadomość, że na HBO Max dostępny jest dokument Senna. To materiał o brazylijskim kierowcy F1, Ayrtonie Sennie da Silvie, który wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata, ale jego karierę przerwał śmiertelny wypadek na torze.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy