ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo max porachunki nowości czerwiec 2022

Nowości HBO Max w sam raz dla fanów gangsterki – co oglądać w weekend na platformie?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Kolejna porcja nowości HBO Max wylądowała na platformie, a tym samym można dowiedzieć się, co dodano i co warto obejrzeć w weekend. Wprawdzie liczba nowości nie jest przytłaczająca, ale i wśród nich znajdzie się coś ciekawego. Szczególnie dla fanów kina gangsterskiego, ale nie w tym klasycznym wydaniu. Sprawdźmy więc, co ciekawego dodano na HBO Max i czym warto się faktycznie zainteresować w najbliższych dniach?

Nowości HBO Max – Porachunki i Mrok na czerwiec 2022

Jedną z najciekawszych nowości na HBO Max, która pojawiła się dziś w katalogu, jest film Porachunki (Lock, Stock and Two Smoking Barrels). I co ciekawe, produkcja dostępna jest teraz także na platformie Netflix, więc jeżeli posiada się tylko jedną z subskrypcji, to przynajmniej nie trzeba dokupować kolejnej, by obejrzeć Porachunki. A zdecydowanie warto to zrobić, ponieważ to pierwszy poważny film Guya Ritchiego, który na długo zdefiniował styl reżysera. Mamy tutaj praktycznie wszystko to z czego znany jest Ritchie.

Szemrane interesy, nietypowych bohaterów i mnogość wątków, które z początku mogą wydawać się zupełnie ze sobą nie powiązane. Porachunki opowiadają o czterech przyjaciołach, którzy chcieli wygrać w pokera spore pieniądze. Oczywiście na planach się skończyło, a za to pojawiło się sporo problemów i ludzi z bronią. Dodajmy do tego świetny i czarny humor, a mamy przepis na prawdziwy hit. W Porachunkach zobaczymy także debiutującego wtedy na dużym ekranie Jasona Stathama. Zdecydowanie warto obejrzeć Porachunki, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło. A co więcej dodano na HBO Max?

  • Irina Rimes: Moja droga [2 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Mrok [+ audio, + napisy] (2022)
  • Niesamowita historia Sam Bloom [+ audio, + napisy] (2021)
  • Porachunki [+ audio, + napisy] (1998)
  • Przemytniczka [+ audio, + napisy] (2021)
  • Taffy [19 odcinków] [+ audio] (2019)
  • The Freak Brothers [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2021)

Ciekawie zapowiada się film Mrok (Darkling), czyli dramat wojenny opowiadający o wydarzeniach w Kosowie z perspektywy małej dziewczynki. Nie jest to kino dla każdego, ale cieszy to, że na HBO Max pojawiają się także treści mniej znane szerszej publiczności. Na HBO Max dodano także dramat Niesamowita historia Sam Bloom z Naomi Watts, który przybliża postać kobiety walczącej z trudami codzienności i sytuacjami, które przerosłyby chyba każdego.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy