ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Disney Plus promocja koniec

Promocyjna oferta Disney+ zaraz się kończy – kiedy otrzymamy dostęp i jak skorzystać?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Oferta promocyjna Disney+ na tańszy dostęp na rok, niedługo się kończy. Premiera Disney+ w Polsce już 14 czerwca, czyli w najbliższy wtorek, ale tylko do końca poniedziałku można skorzystać z promocji przygotowanej na start. Osoby zdecydowane na to, by zaufać platformie i zapłacić z góry za rok dostępu, oszczędzą na tym kilkadziesiąt złotych. Sprawdźmy więc, jak skorzystać z oferty promocyjnej i co to właściwie oznacza.

Oferta promocyjna Disney+ – ile można oszczędzić?

Disney Plus

Zacznijmy od samej ceny Disney+ w Polsce, która w zależności od wybranej przez użytkowników opcji, może być różna. Disney daje swoim klientom wybór – subskrypcję można opłacać w modelu miesięcznym lub płacąc z góry za rok. Tak prezentują się główne ceny w Polsce.

  • Cena Disney+ przy opłacie miesięcznej: 28,99 złotych
  • Cena Disney+ przy opłacie rocznej: 289,90 złotych (opłata z góry)

Jednak zanim Disney+ oficjalnie wejdzie do Polski, czyli 14 czerwca tego roku, można skorzystać jeszcze z jednej opcji. Można wykupić dostęp do platformy na rok w promocyjnej cenie, którą ustalono na 229,90 złotych. W praktyce więc wychodzi, że za dostęp na 12 miesięcy, zapłacimy tyle, ile płacilibyśmy przez 8 miesięcy korzystając z comiesięcznych opłat. Oszczędzamy więc 60 złotych (oferta na rok) lub aż prawie 118 złotych, jeżeli opłacalibyśmy regularnie dostęp co miesiąc. Z tej oferty można skorzystać tylko do 13 czerwca 2022 roku do północy. Widać jednak, że to całkiem opłacalne rozwiązanie dla tych, którzy zdecydowali się zaufać platformie i widzą, że znajdą tam dla siebie treści do oglądania. Znamy już wstępną listę filmów i seriali, które dostępne będą na Disney+ w Polsce w dniu premiery platformy. Zdecydowanie będzie co oglądać. Warto także dodać, że Disney+ można mieć za darmo na rok, a nawet na dwa, jeżeli skorzystamy z oferty operatora Plus.

Jak zapisać się do oferty Disney+ i kiedy otrzymamy dostęp do platformy?

Disney Plus oferta promocyjna

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej Disney+ i mieć tańszy dostęp na rok, wystarczy wejść na stronę platformy i kliknąć w baner się tam znajdujący. Tam zostaniemy poproszeni i podani adresu e-mail. To wszystko, co można zrobić, ponieważ potem należy po prostu… czekać. Disney+ nie przesyła potwierdzenia zapisania się od razu. Taki mail będzie wysyłany 14 czerwca, ale nie wiadomo o której godzinie. Trzeba mieć nadzieję, że wysyłka takich wiadomości będzie szła sprawnie, ponieważ wiele osób będzie chciało skorzystać z promocji już pierwszego dnia startu platformy w Polsce. Ważną informacją jest jeszcze ta, że ofertę będzie można aktywować do 26 czerwca, czyli nawet po zapisaniu się, nie musimy opłacać jej od razu. Warto też sprawdzić jak oglądać Disney+ w Polsce, czyli listę wspieranych urządzeń, na których uruchomimy aplikację.

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy