ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Disney Plus oferta promocja

Disney+ za darmo przez rok – Plus, Netia i Polsat jako jedyni w Polsce z ofertą na streaming

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dostęp do Disney+ będzie mógł być darmowy przez rok dla osób korzystających z usług operatora Plus. To nowa promocja, a na dodatek Plus ma być jedynym operatorem, który zaoferuje pakiet z dostępem do Disney+. Do tego Disney+ pojawi się także w ofertach powiązanych firm, więc znajdziemy go w Netii czy Polsat Box oraz Polsat Box Go. Poznajcie szczegóły nowej oferty.

Disney+ za darmo przez rok – Plus z ciekawą ofertą

Zacznijmy od najważniejszego, czyli tego, że w momencie premiery Disney+ w Polsce (14 czerwca 2022 roku) Plus wprowadzi do swojej oferty nowe możliwości dla klientów. Jedną z nich będzie dostęp do Disney+ za darmo na rok. Oczywiście warunkiem skorzystania z takiej promocji będzie podpisanie umowy na 24 miesiące. Po roku opłata za korzystanie z Disney+ będzie wynosiła 28,99 złotych, czyli tyle ile normalnie zapłacimy za miesięczną subskrypcję. Dostęp do Disney+ za darmo przez rok obowiązywał będzie we wszystkich ofertach na abonament w Plusie (Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód). Klienci Plush także będą mogli skorzystać z promocji, jeżeli podpiszą umowę na 24 miesiące. Dodatkowo promocja łączyć się ma z tą, która pozwala dodać 5 dodatkowych abonamentów głosowych dla bliskich za 1 zł.

Disney+ w Netia także bez opłat przez rok

Disney+ Netia

Dostęp do Disney+ zaoferuje także Netia, który ma pojawić się we flagowych ofertach operatora (stacjonarny Internet, światłowód i pakiety TV+Internet). Tutaj również trzeba będzie podpisać umowę na okres 24 miesięcy, a po upływie roku, dostęp do Disney+ będzie w cenie 28,99 złotych miesięcznie. I jak dodaje operator: „Zakup pakietu 3 usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez opłat.”

Disney+ w Polsat Box oraz Polsat Box Go

Warto jeszcze dodać, że Disney+ będzie dostępny także w pakietach telewizji w Polsat Box. Tutaj ceny mają zaczynać się od 35 złotych miesięcznie, a platforma dostępna będzie zarówno w wersji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej. Tak mają wyglądać ceny dostępu:

  • 35 zł/mies. za kilkadziesiąt kanałów TV (51 kanałów tv w ofercie telewizji satelitarnej i IPTV oraz 29 kanałów tv w ofercie telewizji internetowej) razem z dostępem do Disney+,
  • W ofertach z pakietem L z wybranymi pakietami dodatkowymi i abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ klienci Polsat Box otrzymają w cenie oferty, przez całą umowę.

Jednocześnie w Polsat Box Go zostanie udostępniony nowy pakiet, gdzie oprócz treści z pakietu Polsat Box Go Premium, pojawi się także Disney+. Cena promocyjna takiego pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ ma wynosić 50 zł/mies. Poniżej znajdziecie jeszcze podsumowanie ofert, które powinny być dostępne od 14 czerwca, a tutaj sprawdzicie jakie urządzenia wspiera Disney+, czyli na czym można będzie korzystać z platformy. Jest też już wstępna lista produkcji, które będą dostępne w Disney+ w Polsce w dniu premiery.

Oferta Disney+ w Plus, Netia i Polsat – podsumowanie

  • Polsat Box – pakiety telewizji razem z Disney+ od 35 zł/mies. W ofertach z pakietem L i z pakietami dodatkowymi oraz abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę,
  • Plus – bez opłat przez rok w każdym abonamencie głosowym oraz internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód),
  • Netia – bez opłat przez rok w ofertach szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu oraz pakietach z usługami TV. Bez opłat aż przez 2 lata za połączenie 3 usług abonamentowych (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru),
  • Polsat Box Go – w nowym pakiecie Polsat Box Go Premium z Disney+, który jest połączeniem ponad 100 kanałów telewizyjnych, bogatej biblioteki filmów, seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych oraz biblioteki Disney+, w promocyjnej cenie 50 zł/mies.

Źródło: Plus informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy