ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix Peaky Blinders serial nowość czerwiec 2022

Co oglądać w weekend na Netflix? Finał wyczekiwanego serialu już dostępny!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości na weekend od Netflix to wielki finał jednego z najlepszych seriali ostatnich lat – Peaky Blinders. Pytanie o to, co oglądać na Netflix nie jest już więc tak trudne, jak ostatnio. Zapewne wszyscy fani serialu Peaky Blinders wiedzą już, jak spędzą te najbliższe dni. Wielka szkoda tylko, że finałowy sezon Peaky Blinders liczy jedynie sześć odcinków, ale to coś, o czym wiedzieliśmy już od dawna.

Nowości Netflix na weekend – 6. sezon Peaky Blinders na czerwiec 2022

Peaky blinders 6 sezon Netflix

Netflix to nie tylko własne produkcje, jak chociażby wyjątkowo popularny Stranger Things czy naprawdę dobry Ozark. Na Netflix trafiają też seriale, które platforma kupuje na licencji i te nie będą tam wiecznie. Jeżeli więc pojawia się jakaś interesująca nas nowość, lepiej nie odkładać oglądania na później. Tak też dobrze zrobić z serialem BBC, czyli Peaky Blinder. I choć serial dostępny jest na Netflix od dłuższego czasu, to nigdy nie mamy pewności, jak długo ta produkcja będzie dostępna.

I teraz na Netflix wśród nowości na weekend pojawił się 6. sezon Peaky Blinders, czyli ten finałowy. Oczywiście najwięksi fani mogą już znać fabułę i finał tego sezonu, ponieważ miał on już swoją premierę w brytyjskiej telewizji. Zważywszy na to, że nie każdy ma dostęp do tego typu kanałów i czekał na premierę serialu w streamingu, to teraz może otwierać szampana. 6. sezon Peaky Blinders to kontynuacja losów rodziny Shelby, która stoi za jednym z najniebezpieczniejszych gangów działającym w Birmingham po I Wojnie Światowej. To oczywiście tylko nakreślenie fabuły, ponieważ tłumaczenie o czym jest 6. sezon Peaky Blinders wymagałoby streszczenia tak naprawdę wszystkich poprzednich i dużej liczny spoilerów. Lepiej więc obejrzeć całość, a teraz na Netflix mamy dostęp do całości. A co jeszcze wśród nowości na Netflix przygotowanych na weekend?

Lista nowości Netflix – 10 czerwca 2022 roku

  • Drzewa pokoju [+ audio, + napisy] (2022)
  • Pierwsze zabójstwo [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Peaky Blinders [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2013)
  • Prywatność [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • The Bling Lagosians [+ napisy] (2019)

Seriale na Netflix – co oglądać w weekend?

Jak widać, Peaky Blinders to największa nowość w bibliotece Netflix, ale fani seriali dostali też coś jeszcze. Hiszpański serial Prywatność o polityczce, która musi zmierzyć się z tym, że do sieci trafia erotyczne nagranie z nią w roli głównej. Na ekranie zobaczymy aktorkę Itziar Ituño, która dużą popularność zdobyła występując w Domu z Papieru. Ciekawie zapowiada się także serial Pierwsze zabójstwo (First Kill), który opowiada o… wampirach. Tutaj jednak sama historia zahacza o wątki wcześniej raczej pomijane w tego typu serialach. Tutaj bowiem głównymi bohaterkami są kobiety (wampirzyca i łowczyni), które zaczyna łączyć miłość. Osiem odcinków pierwszego sezonu dostępne są już na Netflix. Dostaliśmy także nigeryjski dramat The Bling Lagosians czy dramat historyczny Drzewa pokoju o ludobójstwie w Rwandzie.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy