ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix rzut życia nowość czerwiec 2022

Aktualizacja Netflix – Adam Sandler oddaje rzut życia

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dzisiejsza aktualizacja Netflix przynosi kilka produkcji, a wśród nich nowość, gdzie główną rolę gra Adam Sandler. Aktor, który przez większość swojej kariery specjalizował się w komediach, teraz zaczyna wybierać role dramatyczne. Dla fanów aktora to może być spory szok, ale Sandler dał się już poznać z tej innej, bardziej poważnej strony. I teraz na Netflix pojawił się kolejny film, który udowadnia, że można zmienić to, jak jesteśmy postrzegani. Sprawdźmy więc, co nowego pojawiło się na Netflix.

Aktualizacja Netflix – Rzut życia i inne nowości na czerwiec 2022

Netflix czerwiec 2022 nowości

Adam Sandler ma na swoim koncie już role, które pokazały, że jest naprawdę dobrym aktorem. Wśród nich warto wyróżnić Lewy sercowy czy ostatnio Nieoszlifowane diamenty (Uncut Gems). Teraz zapowiada się, że Rzut życia (Hustle) nie zepsuje tej dobrej passy. Jeżeli chodzi o fabułę, to Sandler wciela się tutaj w łowcę talentów, który zbiera zawodników do drużyny koszykarskiej. I wbrew woli swoich szefów przywozi do Stanów Zjednoczonych gracza, który może zmienić bieg jego kariery, ale i odmienić samo życie zawodnika. Zapowiedź Rzutu życia pokazuje, że dostaniemy tutaj mieszankę kina obyczajowego, sportowego z lekkim zacięciem komediowym. Rzut życia to dzisiejsza premiera na Netflix, a w filmie pojawią się także: Ben Foster, Robert Duvall czy Lebron James. Rzut życia to nowość, która zdecydowanie wyróżnia się na tle dziś dodanych produkcji na Netflix. Z ich listą możecie zapoznać się poniżej.

  • Baby Fever [6 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo [4 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Gladbeck: Kryzys z zakładnikami [+ audio, + napisy] (2022)
  • Najniebezpieczniejsze granice świata [+ napisy] (2020)
  • Rzut życia [+ audio, + napisy] (2022)
  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up [+ napisy] (2021)

Miłośnicy stand-up powinni zainteresować się The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up. To zapis wydarzenia, na którym współcześni komicy oddają hołd ludziom, którzy kładli podwaliny pod scenę komediową. Na Netflix pojawił się także film dokumentalny Gladbeck: Kryzys z zakładnikami, który opowiada o wydarzeniach z sierpnia 1988 roku. Wtedy też doszło do napadu na bank, który skończył się wielogodzinnym oblężeniem placówki. Kolejnym dokumentem, choć w formie serialowej, jest Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo. To opowieść o liderze Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich oraz tym, do czego doprowadziły jego akcje.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy