ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video The Boys 3 nowości czerwiec 2022

Diaboliczne nowości Amazon Prime Video – gorące chłopaki polecają się na weekend

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości Amazon Prime Video na weekend to prawdziwe święto dla fanów komiksów i bohaterów, ale niekoniecznie tych „super”. Na platformie pojawiły się bowiem pierwsze trzy odcinki serialu The Boys, który powraca na Amazon Prime Video z trzecim sezonem. To zdecydowanie największa z dzisiejszych nowości na Amazonie, ale to nie wszystko, co można ciekawego obejrzeć przez weekend w serwisie. Sprawdźmy więc, co ciekawego dodano.

Nowości Amazon Prime Video – The Boys, Foo Fighter i Chicago Fire na czerwiec 2022

The Boys 3 Amazon Prime Video

Dziś Amazon Prime Video przejmują chłopaki z The Boys. Trzeci i długo wyczekiwany sezon serialu zadebiutował na platformie i do obejrzenia są już pierwsze trzy odcinki. Podobnie jak przy premierze drugiego sezonu, reszta odcinków będzie pojawiała się na Amazon Prime Video w każdy kolejny piątek. Trzeci sezon liczy łącznie ich osiem, więc przez najbliższe kilka tygodni będzie na co czekać. Jeżeli nie znacie jeszcze The Boys, to śpieszymy z wyjaśnieniem, że to adaptacja komiksu o superbohaterach. Jednak nie takich, do których przyzwyczaiła nas popkultura. Przygotujcie się na zdrady, krew (dużo krwi) i tak pokręconą fabułę, jak to tylko możliwe. The Boys nie jest serialem dla wszystkich, a specyficzny humor może miejscami odrzucać. Nie da się jednak zaprzeczyć, że to jedna z ciekawszych produkcji dostępnych w streamingu. Dziś więc można zasiąść do pierwszych odcinków 3. Sezonu The Boys i wrócić do historii walki z „supkami”. Co jeszcze pojawiło się nowego na Amazon Prime Video?

 • Bang Bang Baby [5 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
 • Chicago Fire [67 odcinków] (2012)
 • Foo Fighters: Back and Forth (2011)
 • Iain Stirling – Kopniak w górę [+ napisy] (2022)
 • LEGO Jurassic World: Double Trouble (2020)
 • LEGO Jurassic World: Tajna wystawa (2018)
 • Liceum Lovestruck [2 odcinki] [+ napisy] (2022)
 • LOL – Last One Laughing, Niemcy [6 odcinków] (2021)
 • Niedobrani (2019)
 • The Boys [3 odcinki] [+ audio, + napisy] (2019)
 • Tuż po weselu (2019)

Jeżeli jesteście fanami bohaterów takich z prawdziwego życia, to może Was zaciekawić serial o strażakach Chicago Fire. Na Amazon Prime Video dostępne jest bowiem teraz pięć sezonów serialu, więc do oglądania jest sporo. Warto także zwrócić uwagę na dokument muzyczny Foo Fighters: Back and Forth o tym, jak powstawały nagrania do Wasting Light. Młodsi odbiorcy mogą ucieszyć się z LEGO, a fani komedii romantycznych z filmu Niedobrani z Sethem Rogenem oraz Charlize Theron.

Źródło: Amazon Prime Video / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy