ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo max fantastyczne zwierzęta nowości maj 2022

Magia nowości na HBO Max – hit prosto z kina dla fanów uniwersum Harrego Pottera

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Dzisiejsze nowości na HBO Max to prawdziwa uczta dla fanów uniwersum Harrego Pottera. Na platformie pojawił się bowiem film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, który swoją kinową premierę miał na początku kwietnia tego roku. Widać więc, że kinowe nowości faktycznie bardzo szybko trafiają do streamingu HBO Max. Tak było już z nowym Batmanem, więc i teraz nie mogło być inaczej. Sprawdźmy więc, co tam ciekawego dodano na platformę.

Nowości HBO Max – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

Moja kolacja z Herve

Warto dodać jeszcze, że na HBO Max dostępne są wszystkie filmy z cyklu Harry Potter, a teraz już też z Fantastycznych zwierząt. Dzisiejsza nowość, czyli ostatni film z cyklu, nie zebrał może najlepszych recenzji od fanów i krytyków, ale mimo wszystko jego obecność w streamingu to duża rzecz. Mówimy w końcu o filmie, który dalej wyświetlany jest w niektórych kinach. Widać więc, że pandemia mocno zmieniła podejście dużych firm do tego, jak można traktować platformy streamingowe. Jeżeli HBO Max dalej utrzyma taki model dystrybucji, chodzenie do kina może stanąć pod dużym znakiem zapytania. Dziś więc wśród nowości na HBO Max pojawiły się Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, a tak prezentują się inne dodane na platformę tytuły.

  • Barry [S03E06] [+ audio, + napisy] (2018)
  • Dziecko [S01E06] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a [+ audio, + napisy] (2022)
  • Miłość ponad czasem [S01E03] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Moja kolacja z Hervé (2018)
  • Najtrudniejsza walka Muhammada Alego (2013)
  • Respect – Królowa Soul [+ audio, + napisy] (2021)
  • Wszystko zostało powiedziane: Gloria Vanderbilt i Anderson Cooper (2016)

Jak dobrze widać na powyższej liście, nie ma tutaj zbyt dużo nowości. Fani seriali powinni być jednak zadowoleni. Nowe odcinki dostały bowiem takie produkcje jak: Barry, Dziecko czy Miłość ponad czasem. Warto jeszcze zwrócić uwagę na film, gdzie także występują gwiazdy Hollywood, a mianowicie Peter Dinklage, Jamie Dornan, Mireille Enos czy David Strathairn. Mowa o Moja kolacja z Hervé, czyli produkcji skupiającej się na dziwnej przyjaźni między pewnym dziennikarzem, a charyzmatycznym aktorem. Jak więc widać, jest co oglądać na HBO Max.

Źródło: HBO Max / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy