ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix Stranger things 4 nowość maj 2022

Netflix daje powód, by opłacać subskrypcje, czyli nowości na platformie na weekend

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości od Netflix na weekend to tak naprawdę jedna nowość, czyli kolejny sezon Stranger Things. To produkcja, na którą czekały miliony osób na całym świecie. Dziś na platformie dostępna jest już pierwsza część czwartego sezonu, a więc wielu widzów będzie miało co robić w weekend. Szczególnie, ze nowe odcinki Stranger Things nie należą do najkrótszych, co akurat można uznać za duży plus.

Nowości od Netflix – Stranger Things z nowym sezonem

Netflix nowości

Nie ma się co oszukiwać, że teraz na Netflix będzie liczyło się coś więcej, niż Stranger Things. Platforma budowała napięcie przed premierą nowego sezonu z iście mistrzowską precyzją. Do tego doszła szeroko zakrojona kampania marketingowa, której w sumie serial już nie potrzebuje. Stranger Things kojarzą się z Netflix tak mocno, jak kiedyś House of Cards. I od dziś na platformie dostępna jest pierwsza część czwartego sezonu, która składa się z 7 odcinków. Odcinki trwają po około 80 minut każdy, a ostatni jest jeszcze dłuższy, ponieważ trwa aż 98 minut. Na finał czwartego sezonu Stranger Things przyjdzie fanom serialu poczekać do początku lipca. Pierwszego dnia lipca zostaną udostępnione odcinki kończące ten sezon, a wiadomo już, że w produkcji jest Stranger Things 5, które ma być finałem całej opowieści. Zanim przejdziemy do innych nowości, które wpadły ostatnio na Netflix, spójrzmy jeszcze na listę odcinków 4. sezonu Stranger Things.

Lista odcinków 4. sezonu Stranger Things na Netflix

  • Rozdział pierwszy: Klub Ognia Piekielnego (czas trwania: 78 min).
  • Rozdział drugi: Klątwa Vecny (czas trwania: 77 min).
  • Rozdział trzeci: Potwór i superbohaterka (czas trwania: 63 min).
  • Rozdział czwarty: Drogi Billy (czas trwania: 79 min).
  • Rozdział piąty: Projekt Nina (czas trwania: 77 min).
  • Rozdział szósty: W głąb (czas trwania: 75 min).
  • Rozdział siódmy: Masakra w laboratorium (czas trwania: 98 min).

Inne nowości dodane na Netflix

Niedawno na Netflix dodano kolejny, siódmy już odcinek szóstego sezonu Zadzwoń do Saula. Fani serialu z pewnością mają go już za sobą, ale warto o tym przypominać, bo to naprawdę bardzo dobrze nakręcona opowieść. Z innych nowości na Netflix pojawił się japoński serial animowany Król Szamanów, czy dramat o aktorce, która próbuje swoich sił w Johannesburgu.

  • Kedibone [+ napisy] (2020)
  • Król Szamanów [14 odcinków] [+ napisy] (2021)
  • Nasz Eduardo [+ napisy] (2020)

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy