ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Top Gun

Najpopularniejsze filmy i seriale w streamingu – Polacy kochają Cruise’a i prawników

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Jakie były najpopularniejsze filmy i seriale w streamingu w ciągu ostatnich dni? Wygląda na to, że zbliżająca się premiera nowego filmu Top Gun Maveric sprawiła, że widzowie zaczęli mocno interesować się pierwszą częścią z lat osiemdziesiątych. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zawsze tak się dzieje przed głośnymi kontynuacjami. Nowy Top Gun w kinach od najbliższego piątku (27.05), a teraz sprawdźmy, co takiego interesowało widzów ostatnio.

Najpopularniejsze w streamingu – co oglądaliśmy ostatnio i czego szukaliśmy?

Platforma Just Watch przygotowała ciekawe zestawienie najpopularniejszych filmów i seriali w streamingu na naszym rynku. To powstało na podstawie zapytań generowanych na ich stronie, więc należy wziąć to pod uwagę patrząc na poniższe zestawienie TOP 10. Widać jednak, że może być ono wyjątkowo trafne, ponieważ znalazły się na nim ostatnio udostępnione seriale, o których faktycznie wiemy, że oglądają się świetnie. Wśród nich Schody (dostępne na HBO Max), ale i Prawnik z lincolna (dostępny na Netflix). Cieszyć może też obecność seriali Miasto jest nasze, Miłość ponad czasem czy Stewardesa (wszystkie dostępne na HBO Max), bo to pokazuje, że widzowie chętniej sięgają po inne platformy, niż tylko Netflix.

Również Amazon Prime Video doczekało się obecności na poniższym zestawieniu (Bosch: Legacy, Poza granicą). Jeżeli zaś chodzi o filmy, to widać, że głośne tytuły mają się najlepiej. Spider-Man: Bez drogi do domu ma pojawić się w najbliższym czasie na HBO Max, ale obecnie dostępny jest w formie do wypożyczenia na kilku platformach. Top Gun, który jeszcze niedawno dostępny był na Netflix, teraz możemy jedynie wypożyczyć. Poniżej możecie zapoznać się z najpopularniejszymi filmami oraz serialami w ostatnim tygodniu w streamingu.

Najpopularniejsze filmy w streamingu 16-22 maja – TOP 10

 1. Tom Gun
 2. Spider-Man: Bez drogi do domu
 3. Moonfall
 4. Jackass 4.5
 5. Perfekcyjne połączenie
 6. TINA
 7. Powrót do liceum
 8. Venom 2: Carnage
 9. Free Guy
 10. Nikt

Najpopularniejsze seriale w streamingu 16-22 maja – TOP 10

 1. Prawnik z lincolna
 2. Schody
 3. Bosch: Legacy
 4. Miłość ponad czasem
 5. Zadzwoń do Saula
 6. Stewardesa
 7. Peryferia (Poza granicą)
 8. Kto zabił Sarę?
 9. Wąż z Essex
 10. Miasto jest nasze

Źródło: JustWatch

Sprawdź najnowsze wpisy