ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix nowosci weekend maj 2022

Netflix zabiera machanie szabelką, ale dodaje roboty – polecane nowości na weekend

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: VoD

Nowości na Netflix, które warto obejrzeć w weekend to zdecydowanie jeden, ale wyróżniający się tytuł. Netflix dodał bowiem 3. sezon serialu Miłość, śmierć i roboty, czyli zbioru krótkometrażowych animacji. Wczoraj platforma udostępniła jeden z odcinków serialu za darmo, co miało być zachętą dla niezdecydowany i trzeba przyznać, że to zadziałało. I teraz cały sezon Miłość, śmierć i roboty dostępny jest już na Netflix. Co jeszcze dodano na platformę?

Nowości Netflix na weekend – Miłość, śmierć i roboty z nowym sezonem

Netflix nowości

Jeżeli jesteście fanami animacji oraz niestandardowego podejścia do prezentowania fabuły, to z pewnością znacie już Miłość, śmierć i roboty. Kolejny sezon, na który składa się 9 odcinków, dostępny jest już na platformie Netflix. I to zdecydowanie nowość, która wyróżnia się na tle pozostałych produkcji, które wylądowały na platformie. Kolejną nowością jest już komedia romantyczna o wyjątkowo nieromantycznej nazwie, czyli F*ck Love Too. Tutaj będziemy obserwować historię kilku par, które mają problemy w swoich związkach i próbują je rozwiązać zwracając się wzajemnie do siebie po pomoc. Dostaliśmy także nowy serial Po złej stronie torów, a każdy z odcinków trwa tutaj około 70-80 minut. To opowieść o wojennym weteranie, który postanawia rozprawić się przestępczością w swojej dzielnicy. Królowa piękna z Jerozolimy to już dramat z Izraela opowiadający o trzech siostrach i ich rodzinie. Widać więc, że może nowości na Netflix nie wpadło za dużo, ale i tak da się z nich coś wybrać do oglądania.

  • F*ck Love Too [+ audio, + napisy] (2022)
  • Królowa piękna z Jerozolimy [10 odcinków] [+ audio, + napisy] (2021)
  • Po złej stronie torów [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Miłość, śmierć i roboty [9 odcinków] [+ audio, + napisy] (2018)

Co usunięto z Netflix?

Z Netflix znika także kilka tytułów, ale niekoniecznie wiele osób będzie za nimi tęskniło. Fani polskiej kinematografii będą mogli zatęsknić za Ogniem i mieczem, ale już raczej nikt nie będzie płakał za komedią Tammy. Ostatnio Netflix ma trochę problemów z dostarczaniem na platformę przyciągających treści. Dobrze chociaż, że pojawiły się roboty, ale to można obejrzeć bardzo szybko, ponieważ odcinki trwają po kilkanaście minut. Poniżej znajdziecie jeszcze listę tytułów, które usunięto z Netflix.

  • Ogniem i mieczem (1999)
  • Pan Kwacki  (2016)
  • Sekcja rytmiczna (2020)
  • Tammy (2014)

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy