Amazon Prime Video co dodano maj 2022

Nowości od Amazon Prime Video – coś dla młodszych, coś dla starszych

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Ostatnio dodane nowości na Amazon Prime Video mogą przypaść niektórym widzom, ale aktualizacja biblioteki nie przynosi jednak zbyt dużo. Co oczywiście nie musi oznaczać, że na platformie nie ma odpowiednich treści, które umilą weekend. W maju dodano przecież serial „Zaginiony symbol” na podstawie powieści Dana Browna, a także serial „Poza granicą”. Jeżeli jednak ktoś szuka czegoś zupełnie nowego, to przychodzimy z pomocą. Oto co nowego pojawiło się na Amazon Prime Video w ciągu ostatnich dni.

Nowości Amazon Prime Video – To idzie młodość i Pszczółka Maja na maj 2022

Amazon Prime Video

W zeszłym tygodniu na Amazon Prime Video pojawił się także kolejny sezon serialu „Dzicz”, ale platforma nie dodaje tyle, co np. Netflix czy HBO Max. Mimo wszystko trochę nowości pojawiło się w serwisie. Wśród nich film „Crazy Grannies”, czyli komedia o trzech starszych paniach, które wybierają się do pewnego kurortu na odpoczynek. Warto jednak dodać, że film nie posiada polskiej ścieżki dźwiękowej, ani napisów. Za to już w „To idzie młodość” napisy i lektora uświadczymy. To zbiór skeczy, które Amazon Prime Video określa jako mocno satyryczne oraz bezczelne. Zapewne trochę użytkowników platformy sprawdzi, czy faktycznie tak jest. Co jeszcze dodano na Amazon Prime Video?

  • Crazy Grannies (2021)
  • Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls [8 odcinków] [+ napisy] (2022)
  • LOL: Last One Laughing [3 odcinki] (2018)
  • Modern Love Mumbai [6 odcinków] (2022)
  • Pszczółka Maja: Mały wielki skarb [+ audio] (2021)
  • Suga Suga (2021)
  • To idzie młodość [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2022)

Wśród nowości dostępnych na Amazon Prime Video pojawił się także indyjski serial „Modern Love Mumbai”, ale tutaj także bez polskich napisów i lektora. Tak samo, jak w przypadku filmu „Suga Suga”, który ma opowiadać o miłości starszego mężczyzny do młodej kobiety i komediowych perypetiach z tym związanych. Amazon Prime Video dodało także sezon „Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls”, który opowiada o poszukiwaniach tancerek dla Lizzo, które mają wziąć udział w jej trasie koncertowej. Najmłodszych może ucieszyć obecność Pszczółki Mai na Amazon Prime Video, czyli pełnometrażowego filmu zrobionego już w 3D. Jak więc widać, wybór czegoś do oglądania może być problematyczny.

Źródło: Amazon Prime Video / Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy