Netflix Ozark finał nowość

Wielki finał wyczekiwanego serialu – aktualizacja Netflix poleca się na weekend

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Aktualizacja Netflix przynosi kilka nowości, a w tym jedna i wyjątkowo wyczekiwana przez fanów seriali, czyli Ozark. W końcu finał wyczekiwanego i ulubionego serialu z jednej strony jest przyjemne, ale z drugiej może być też smutne. W końcu coś się kończy, a w przypadku ostatniej części serialu Ozark to może być podwójnie nieprzyjemne, ponieważ to jeden z tych seriali, które warto znać.

Aktualizacja Netflix na weekend – finał serialu Ozark już dostępny

Netflix nowości

Jeżeli jesteście fanami seriali, to z całą pewnością kojarzycie i może już nawet oglądaliście serial Ozark. To jedna z tych produkcji, która swoim klimatem przypominać może inny i już kultowy serial Breaking Bad. W obu przypadkach mówimy bowiem o produkcji, która pokazuje świat z trochę innej perspektywy, czyli tej „złej”. W Ozark obserwujemy bowiem historię doradcy finansowego, którego kariera przybrała zupełnie inny obrót, niż z początku podejrzewał. Martin Byrde (Jason Bateman) zajmował się finansami osób, które są po prostu przestępcami. Sam serial zaczyna się od tego, że Marty musi „wyprać” pół miliarda dolarów, a to nie jest proste zadanie. Razem z rodziną trafia do Ozark, a więcej nie możemy Wam już zdradzić.

Teraz na Netflix pojawiły się już finałowe odcinki czwartego sezonu. Ozark od samego początku przyciągał dość mrocznym klimatem i to udało się utrzymać przez wszystkie dotychczasowe sezony. Serial Ozark i ostatnie odcinki to zdecydowanie największa premiera dzisiejszego dnia. Spójrzmy jednak na to, co jeszcze ciekawego z nowości pojawiło się na Netflix i może się nadać do weekendowego oglądania. Jeżeli jednak szukacie inspiracji na majówkowe oglądanie, to sprawdźcie też nasz poradnik, co oglądać na Netflix, ale także na HBO Max oraz Amazon Prime Video.

  • Młodzi kontra rząd [+ napisy]
  • Ozark [7 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Podróż poślubna z mamą [+ audio, + napisy]
  • Rumspringa [+ audio, + napisy]

Zobacz też: James Bond pojawi się na HBO Max – sprawdź, kiedy będziesz mógł oglądać Agenta 007.

Z innych nowości, które pojawiły się na Netflix na weekend, mamy jeszcze trzy filmy. Rumspringa to komedia o młodym Amiszu, który odkrywa, że świat może być o wiele zabawniejszy, niż przypuszczał. Kolejną nowością jest też hiszpańska komedia Podróż poślubna z mamą, której tytuł właściwie zdradza o czym będzie mówiła sama produkcje. Ostatnią z nowości będzie tutaj Młodzi kontra rząd, czyli dokument o zmianach klimatycznych.

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy