365 dni ten dzień Netflix nowość

Zostawcie dziś Netflix w spokoju – będziecie wdzięczni za ostrzeżenie przed tym hitem

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix przynosi film, o którym trudno powiedzieć coś… dobrego. Za to pewne jest to, że o 365 dni: Ten dzień będzie bardzo głośno i nie wątpimy w to, że będzie to hit na Netflix. Zresztą po zainteresowaniu już widać, że kolejna odsłona 365 dni będzie na ustach wszystkich i to przez długi czas. Sprawdźmy jednak, co jeszcze dodano dziś na Netflix, bo może jednak uda uratować się ten dzień (zamierzona gra słów).

Aktualizacja Netflix – 365 dni: Ten dzień i inne nowości na platformie

Pamiętacie, jak wielki szum medialny był wokół filmu 365 dni? Wcześniej tak samo głośno było o książce, którą napisała Blanka Lipińska. Jeżeli jednak jakimś cudem to Was ominęło, to już śpieszymy z wyjaśnieniem. Otóż 365 dni opowiada historię kobiety, która zostaje porwana przez włoskiego mafiosa, a ten daje jej rok na to, by się w nim zakochała. To pełna seksu i niekonsekwencji opowieść, którą czyta się źle (tak, próbowaliśmy), a ogląda podobnie (tak, też próbowaliśmy). Jednak film w kinach zrobił furorę, a później, kiedy pojawił się na Netflix, jeszcze większą.

To był jeden z pierwszych filmów z Polski, który wdarł się na światowe TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Nie trzeba było długo czekać na kolejną część i od dziś 365 dni: Ten dzień dostępne jest na Netflix. Oficjalny opis brzmi tak: „Laura i Massimo znów są razem i bliżej niż kiedykolwiek. Jednak rodzina Massimo i tajemniczy mężczyzna usiłujący zdobyć serce Laury komplikują życie kochanków.” W rolach głównych zobaczymy Annę-Marię Sieklucką oraz Michele-a Morrone. Wprawdzie rola Siekluckiej wypadła naprawdę dobrze na tle całej reszty w pierwszej części 365 dni, ale to chyba za mało, by spróbować obejrzeć kolejną część. A co jeszcze dziś na Netflix?

  • 365 dni: Ten dzień [+ audio, + napisy]
  • 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach [+ audio, + napisy]
  • Gra w oszusta [10 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Obława w Silverton [+ audio, + napisy]
  • Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Ponad 50 nowości dodano dziś na HBO Max – wybór jednak prosty nie będzie.

Z nowości dodanych dziś na Netflix najciekawiej zapowiada się dokument Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania. Ten próbuje odpowiedzieć na pytanie, co faktycznie wydarzyło się w noc, kiedy Marilyn Monroe zmarła. Dobrze też zwrócić uwagę na Obławę w Silvertone, czyli film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Tutaj można będzie zobaczyć historię nieudanego napadu na bank, który kończy się wzięciem zakładników.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy