HBO Max Susza nowości

Prawie miesiąc zajęło HBO Max dodanie jednego filmu – w końcu się udało

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Na HBO Max w końcu pojawił się film „Susza”. Dlaczego „w końcu”? Ponieważ ten film planowo miał zadebiutować na platformie jeszcze… 1 kwietnia. Mówimy więc o ponad trzytygodniowym poślizgu, co niestety w przypadku HBO Max dalej się zdarza. Niestety, ale aktualizacje na platformie przebiegają czasem w bardzo dziwny i niezrozumiały sposób. Za to teraz będzie można spędzić niedzielę z dobrym filmem, ale „Susza” to nie wszystkie nowości, które pojawiły się na HBO Max.

Nowości na HBO Max – Susza w końcu dostępna

HBO Max

Ostatnio aplikacja HBO Max miała trochę problemów przy okazji premiery filmu Batman. Kiedy kinowy hit pojawił się w aplikacji, wielu użytkowników miało duże trudności z odtworzeniem produkcji u siebie. Sam problem może nie występował długo, ponieważ na następny dzień wszystko wróciło do normy, ale to dalej pokazuje, że aplikacja HBO Max nie działa zawsze tak, jak powinna. To samo można powiedzieć o aktualizowaniu katalogu platformy. Niektóre tytuły pojawiają się tam z dużym opóźnieniem, choć platforma sama podawała datę ich premiery w usłudze. Tak właśnie jest z filmem „Susza”, który w końcu pojawił się na HBO Max. Fanom kryminałów przyszło na niego czekać naprawdę długo, a co ciekawe, tytuł czasem pojawiał się w bibliotece u niektórych użytkowników, by następnie z niej znikać. Tak też było wcześniej z nowym „Legionem Samobójców”, więc aplikacja HBO Max potrafi czasem płatać figle. No dobrze, ale co właściwie nowego pojawiło się teraz na platformie?

  • Nowicjat [+ audio, + napisy]
  • Susza [+ audio, + napisy]
  • Wszystko zostaje w rodzinie [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Nowy serial na HBO Max – Turysta może być ciekawą opowieścią dla fanów kryminałów.

Największa nowość to oczywiście „Susza”, czyli film, gdzie główną rolę gra Eric Bana. Film powstał na podstawie powieści Jane Harper o tym samym tytule, a opowiada historię agenta federalnego Aarona Falka, który wraca do rodzinnego miasteczka na pogrzeb swojego przyjaciela, który miał zamordować swoją rodzinę i popełnił samobójstwo. Przed laty, ten sam przyjaciel zapewnił Falkowi alibi, kiedy w miasteczku doszło do morderstwa. Falk zamierza zmierzyć się z przeszłością i rozwiązać sprawę. „Susza” zebrała naprawdę dobre opinie, więc warto dopisać film do swojej listy.

Kolejną nowością na HBO Max jest film „Nowicjat”, który opowiada o młodej kobiecie, która chce zostać zakonnicą. Jednocześnie zmaga się z problemami z wiarą oraz własną seksualnością. Ostatnim z filmów, który pojawił się na HBO Max, jest „Wszystko zostaje w rodzinie”. To włoski dramat o małżeństwie, które próbuje przetrwać kryzys oraz o tym, jak cała sytuacja oddziałuje na ich dzieci.

Źródło: HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy