hbo max batman

Kinowy hit wleciał na HBO Max – i takie nowości to my szanujemy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Batman jest od dziś dostępny na HBO Max i mówimy tutaj o nowości, która przecież jeszcze niedawno była wyświetlana w kinach. Co więcej, dalej w niektórych kinach można trafić na seans, gdzie Batman jest wyświetlany na dużym ekranie. Jeżeli jednak jesteśmy zwolennikami oglądania tego typu produkcji w domowym zaciszu, to HBO Max będzie do tego odpowiednie.

Kinowy hit na HBO Max – Batman, Film balkonowy i inne nowości na kwiecień 2022

Hbo Max

Warner Bros. w trakcie pandemii podjął wątpliwą decyzję, a przynajmniej z finansowego punktu widzenia, by kinowe hity szybciej trafiały do serwisu VOD. Wiadomo, że kiedy kina były zamknięte lub tylko częściowo otwarte, na filmach zarabiano o wiele mniej. VOD mogło trochę pomóc w tym, by te różnice wyrównać, ale i tak dobrze wiemy, że to kinowe wpływy miały największe znacznie. Odbiło się to na „Czarnej wdowie”, ale nawet po zniesieniu restrykcji, kinowe hity o wiele szybciej trafiają do streamingu. I tak jest właśnie z filmem Batman, który od dziś dostępny jest na HBO Max. Co więcej, na platformie można obejrzeć resztę filmów z Człowiekiem Nietoperzem. Zarówno tych z lat dziewięćdziesiątych, jak i ich późniejsze wersje reżyserowane przez Christophera Nolana. Jeżeli więc ktoś bardzo czekał na premierę ostatniego Batmana, to już może odpalać HBO Max. I tutaj jeszcze jedna dobra wiadomość, film dostępny jest w jakości 4K UHD. Co jeszcze nowego na platformie?

  • Batman [+ audio, + napisy]
  • Film balkonowy [+ audio]
  • Julie i Julia [+ audio, + napisy]
  • Lakers: Dynastia zwycięzców [S01E07] [+ audio, + napisy]
  • Śmierć Otara [+ audio, + napisy]
  • Wampiry: Dziedzictwo [S04E15] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Recenzja Wszystko wszędzie naraz – na ten film warto pójść do kina.

Wspomnieliśmy wcześniej o pandemii nie bez powodu. Na HBO Max dostępny jest bowiem „Film balkonowy”, który powstał właśnie wtedy. To nagrania i opowieści, które powstały z balkonu jednego z warszawskich bloków. Możemy oglądać więc rozmowy z ludźmi, którzy przechodzili właśnie tamtędy i poznawać ich historię. Na HBO Max wrócił także film „Juli i Julia”, czyli ciekawą opowieść o kucharce Julii Child, która rozpowszechniła w Ameryce francuską kuchnię. W roli głównej Meryl Streep, więc to nie będzie czas stracony.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy