Netflix Kler

Aktualizacja biblioteki Netflix – kontrowersyjne kościelne machlojki wśród nowości na platformie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki Netflix przynosi nowości w postaci polskich filmów. To one głównie zasiliły katalog platformy, choć niektóre z nich były już wcześniej dostępne na Netflix. Jeżeli więc zastanawialiście się, co oglądać, to poniższy tekst może rozwiać Wasze wątpliwości. Szczególnie, że ostatnio na Netflix pojawiło się także kilka innych ciekawych produkcji.

Aktualizacja biblioteki Netflix – Kler, Planeta Singli 2 i 7 uczuć wśród nowości

Netflix nowości

Zanim przejdziemy do tego, co dziś udostępniono na Netflix, polecamy sprawdzić, co platforma dodała wczoraj. Wpadało tam kilka naprawdę ciekawych pozycji, a wśród nich klasyka kina science-fiction, czyli „Gattaca – Szok przyszłości”. Dziś Netflix postawił na zupełnie inne produkcje i są to głównie polskie tytuły. Kilka z nich było już wcześniej dostępnych na platformie, jak chociażby komedia „Planeta Singli 2”, ale i „Kler”. Można się zastanawiać, czy to na pewno dobry moment, by w Wielką Sobotę dodawać tak kontrowersyjny film na platformę. „Kler” to bowiem opowieść o Kościele i tym, jak jest on zarządzany. I jak to w przypadku produkcji, za które odpowiada Wojciech Smarzowski, otrzymujemy tutaj bardzo mocne i dosadne kino. Film odbił się szerokim echem, kiedy po raz pierwszy pojawił się w kinach i faktycznie po jego seansie można zacząć sobie zadawać wiele pytań. To też produkcja, którą warto po prostu znać, by wyrobić sobie o niej opinię. Co jeszcze wylądowało na Netflix?

  • 7 uczuć [+ audio, + napisy]
  • Człowiek Boga [+ napisy]
  • Dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden [2 odcinki] [+ napisy]
  • Juliusz [+ audio, + napisy]
  • Jutro [2 odcinki] [+ napisy]
  • Kler [+ audio, + napisy]
  • LEGO Friends: Przyjaciółki na misji [28 odcinków] [+ audio]
  • Pech to nie grzech
  • Planeta singli 2

Zobacz też: Aktualizacja biblioteki HBO Max na weekend – sporo ciekawych rzeczy do oglądania.

„Człowiek Boga” to nigeryjski dramat o tamtejszym kaznodziei, czyli dalej pozostajemy w sferze wierzeń. Odrobinę lżejsze kino prezentuje „7 uczuć”, czyli komedio-dramat w reżyserii Marka Koterskiego. Przypomnijmy, że to reżyser kultowego dziś „Dnia świra”, który swoje filmy kręci i opowiada w charakterystyczny sposób, który niekoniecznie trafia do każdego.  Warto jeszcze zwrócić uwagę na komedię „Juliusz”, która opowiada o nauczycielu plastyki (Wojciech Mecwaldowski), który musi zmierzyć się z wieloma problemami dnia codziennego.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy