Netflix nowości kwiecień 2022

To może być kolejny hit od Netflix – duża nowość prosto z Polski

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Polskie produkcje coraz częściej stają się hitami na Netflix. Dziś swoją premierę ma kolejna produkcja stworzona przez polski zespół, która ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców. Netflix zapowiedział, że w najbliższym czasie powstanie kilkanaście produkcji stworzonych w Polsce na potrzeby platformy, więc będzie na co czekać. Tymczasem sprawdźmy, co takiego dziś trafiło na Netflix i czy warto dać produkcji szansę.

Kolejny hit od Netflix – Poskromienie złośnicy i inne nowości na kwiecień 2022

Netflix nowości

Netflix od dłuższego już czasu inwestuje w polskie produkcje. I mowa tutaj nie tylko o kupowaniu licencji na dystrybucje na platformie, ale także w tworzenie własnych, unikatowych treści. I dziś jedna z takich właśnie produkcji trafia na platformę, a konkretniej komedia romantyczna „Poskromienie złośnicy”. Tytuł nawiązujący do dzieła Szekspira może być odrobinę mylący, ponieważ akcja rozgrywa się współcześnie i w Tatrach. Oficjalny opis produkcji brzmi tak, jak może brzmieć każda komedia romantyczna: „Kiedy naukowczyni o złamanym sercu wraca na Podhale, by zacząć od nowa, jej chytry brat usiłuje przekonać ją do sprzedaży ziemi, zatrudniając przystojnego nieznajomego.”. W rolach głównych zobaczymy tutaj Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskigo, a także Piotra Cyrwusa. Zwiastun zapowiada przyjemne i nieskomplikowane kino, więc można dać mu szasnę. Czy to będzie kolejny hit od Netflix na skalę światową? To okaże się z czasem, a samo „Poskromienie złośnicy” można już oglądać na platformie. Co jeszcze dodano?

  • Najsłynniejsze parki narodowe świata [5 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Naprawmy dziś świat [+ audio, + napisy]
  • O krok od szczęścia [8 odcinków] [+ napisy]
  • Poskromienie złośnicy [+ audio, + napisy]
  • Senzo: Zabójstwo piłkarskiego gwiazdora [2 odcinki] [+ 5 napisy]
  • Teściowa z piekła rodem [10 odcinków] [+ napisy]
  • Ultimatum: Ślub albo rozstanie [2 odcinki] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Nowości od HBO Max – na platformę wraca kultowy film z duchami w tle.

Wśród innych nowości na Netflix pojawił się m.in. brazylijski serial komediowy „Teściowa z piekła rodem”. To opowieść o rodzinnych perypetiach, które rozgrywają się podczas pandemii, czyli sytuacji, kiedy ludzie są na siebie „skazani”. Do tego dochodzi jeszcze kilka seriali, a tym o najsłynniejszych parkach narodowych na świecie. Zdecydowanie na tym tle wyróżnia się film z Polski. Zobaczymy, czy zyska na popularności.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy