Hbo Max

Japonia, gangsterzy i duże wymagania – kryminalne nowości w HBO Max na weekend

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski VoD

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO Max nie jest duża, ale za to pojawił się w niej serial, od którego można sporo wymagać. Mowa o „Tokyo Vice”, czyli nowym serialu kryminalnym, którego pierwszy odcinek wyreżyserował sam Michael Mann. Mówimy więc o mistrzu gatunku, który odpowiada za takie hity jak „Gorączka” czy „Zakładnik”.

Nowości w HBO Max – Tokyo Vice i Odwilż

HBO Max Tokyo Vice

Ostatnio na HBO Max dodano trochę doskonałych filmów, a wśród nich klasyczne Batmany z lat dziewięćdziesiątych. Teraz przyszła więc pora na seriale, które mogą nam umilić weekend. Niestety, ale HBO Max nie udostępnia od razu całych sezonów, a przynajmniej nie w przypadku swoich autorskich produkcji. Dlatego też dostajemy tak naprawdę przedsmak całej historii. Tak jest w przypadku „Tokyo Vice”, czyli nowego serialu kryminalnego, którego akcja rozgrywa się w Japonii pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Mamy tutaj Yakuzę, policję i dziennikarza, ale nikt ma nie być tym, kim z początku się wydaje. W serialu występują m.in. Ansel Elgort, Ken Watanabe oraz Rinko Kikuchi. Trailer zapowiada naprawdę interesującą opowieść, której dwa pierwsze odcinki wylądowały dziś na HBO Max. Kolejne pojawią się za tydzień, a tak prezentuje się lista nowości dostępnych na HBO Max.

  • Jellystone! [20 odcinków] [+ audio]
  • Julia [S01E04] [+ audio]
  • Kulinarne wędrówki Gordona i przyjaciół [5 odcinków] [+ audio, + 3 napisy]
  • Odwilż [2 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem [S09E06]
  • Snowfall [S05E08] [+ audio, + napisy]
  • Tokyo Vice [2 odcinki] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Ostre nowości w Amazon Prime Video na weekend – będzie co oglądać.

Kolejnym kryminałem w ofercie HBO Max na weekend jest oczywiście „Odwilż”. To polski serial, którego akcja rozgrywa się w Szczecinie, więc można przy okazji obejrzeć kilka ciekawych widoków. Tym razem także dostajemy dwa nowe odcinki, więc w sumie na platformie dostępne są już cztery. Jeżeli więc ktoś czekał na więcej, by zacząć oglądać, to już może zacząć. Jednak na finał trzeba będzie chwilę jeszcze poczekać.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy