ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Obsada serialu Fallout powiększa się o kolejne nazwiska!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

O tym, że Amazon w pocie czoła pracuje nad serialem opartym o franczyzę Fallout wiemy nie od dziś. Jak się jednak okazuje, produkcja faktycznie nabiera kształtów. Dziś poznaliśmy nazwiska kolejnych aktorów, którzy zasilą obsadę wyczekiwanej serii. Na małym ekranie zobaczymy między innymi gwiazdę Miasteczka Twin Peaks.

Fallout nabiera kształtów i obsady

Fallout nabiera kształtów i obsady

Seria gier Fallout cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się na zekranizowanie jednego z najbardziej kultowych światów postapokaliptycznych w całej branży wirtualnej rozrywki. Za produkcją nadchodzącego serialu stoi Amazon, który powoli odkrywa nowe karty. Dziś dowiedzieliśmy się o tym, że obsadę serii wzmocni kilka głośnych nazwisk.

Do tej pory w kwestii aktorów występujących w Fallout słyszeliśmy o duecie Ella Purnell oraz Walton Goggins. Do Amerykanina i Brytyjki dołączyli dziś Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten. Niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się, w jakie postaci wcielą się wymienieni aktorzy.

Z całej trójki zdecydowanie największym wzmocnieniem jest MacLachlan, czyli odtwórca głównej roli Agenta Dale’a Coopera w Miasteczku Twin Peaks z początku lat 90. Dodatkowo 63-latek wystąpił także w filmie fabularnym Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną (1992) oraz kontynuacji serialu, która powstała w 2017 roku zatytułowanej Twin Peaks.

Xelia Mendes-Jones to natomiast młoda aktorka, która do tej pory wystąpiła w filmie Havoc. Brytyjka grała tam u boku Toma Hardy’ego czy Foresta Whitakera. Trzecie wzmocnienie obsady Fallout, czyli Aaron Moten aktor, który najczęściej występuje na deskach teatru. Przed kamerą 33-latek spróbował swoich sił w takich produkcjach jak Rodzina w oparach, neXt, Długa noc oraz Nigdy nie jest za późno.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami zdjęcia do nowego serialu Amazona mają ruszyć jeszcze w tym roku. Producentami wykonawczymi Fallout są Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli duet, który współpracował przy hicie HBO — Westworld. Warto także zaznaczyć, że serial powstaje we współpracy z Bethesdą, czyli deweloperem, który stoi za produkcją gier z tytułowej serii.

Źródło: Deadline

Sprawdź najnowsze wpisy