ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Stranger Things 4 Netflix

Finał Stranger Things 4 od Netflix na nowym zwiastunie – to będzie rzeźnia

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Finał Stranger Things 4 zapowiada się wyjątkowo ostro. Netflix udostępnił zwiastun dwóch finałowych odcinków swojego chyba najpopularniejszego serialu, który zmierza do widowiskowego końca. Dwa ostatnie odcinki tego sezonu na platformie pojawią się już pierwszego lipca, czyli za niecałe dwa tygodnie. Teraz można bliżej przyjrzeć się temu, z czym będą mierzyli się bohaterowie.

Finał Stranger Things 4 – nowy zwiastun ostatnich odcinków sezonu

Stranger Things 4 Netflix zwiastun

Jeżeli jeszcze nie widzieliście pierwszych odcinków 4. sezonu Stranger Things od Netflix, to lepiej nie oglądajcie nowego trailera. W końcu lepiej nie spoilerować sobie serialu, który przecież jest na ustach wszystkich interesujących się popkulturą. Netflix przygotowuje się już do tego, by wypuścić dwa ostatnie odcinki tego sezonu, a to nastąpi 1 lipca 2022 roku. I tutaj ważna informacja dla fanów, te dwa odcinki będą naprawdę długie. Odcinek ósmy będzie trwał godzinę i dwadzieścia pięć minut, a odcinek dziewiąty aż dwie godziny i dwadzieścia minut. Widać więc, że mamy tutaj praktycznie dwa pełnometrażowe filmy. Zresztą wszystkie odcinki 4. sezonu Stranger Things były wyjątkowo długie, co miało w jakiś sposób wynagrodzić fanom wydłużony okres oczekiwania na premierę. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun finału 4. sezonu Stranger Things od Netflix.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Streszczenie Stranger Things 4 – informacja prasowa

Teraz można już tylko odliczać dni do premiery i liczyć na to, że faktycznie ten sezon zakończy się wyjątkowo mocno. Zresztą, co podkreślaliśmy już w recenzji Stranger Things 4, twórcy postawili tutaj na prawdziwy horror. Cała seria przeszła solidną zmianę i nie patrzymy już na wesoły serial, który nadaje się na popołudniowe oglądanie przy herbatce. Zobaczymy, co będzie działo się w kolejnym i ostatnim już sezonie Stranger Things.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy