ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sylvester Stallone jako gangster? Pierwszy zwiastun Tulsa King

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Sylvester Stallone oraz jego kariera aktorska to materiał na bardzo dobry film. 75-latek na szczyt Hollywood wdrapał się za pomocą kreatywności oraz oryginalności, a nie wrodzonego talentu czy umiejętności. Aktora najbardziej zapamiętamy z serii Rocky czy Rambo, ale już wkrótce stanie on przed całkowicie nowym zadaniem, jakim jest wcielenie się w podstarzałego gangstera.

Tulsa King — Sylvester Stallone na pierwszym zwiastunie

Tulsa King — Sylvester Stallone na pierwszym zwiastunie

Już tej jesieni swoją premierę zaliczy nowy serial stworzony przez platformę Paramount+. Nie będzie to byle jaka produkcja a kryminał z gwiazdorską obsadą. Przede wszystkim na małym ekranie w głównej roli zadebiutuje Sylvester Stallone. Co ciekawe filmowy Rocky Balboa wcześniej rzadko kiedy pojawiał się serialach, nie mówiąc tu o pierwszoplanowej roli. Ponadto angaż przy produkcji dostali tacy aktorzy oraz aktorki jak Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson oraz Garrett Hedlund.

Tulsa King, bo właśnie tak zatytułowano serial, pojawi się na Paramount+ już 13 listopada tego roku. Jest to produkcja skierowana nie tylko do fanów Sylvestera Stallone’a, ale także sympatyków kryminałów z zabarwieniem gangsterskim. Zgodnie z zapowiedziami twórców Tulsa King opowie nam historię Dwighta „Generała” Manfrediego, który wyszedł z więzienia po 25 latach i musi odnaleźć się w nowych realiach. Gangster po zrozumieniu tego, że nie jest już mile widziany u swojego byłego szefa, decyduje się na założenie własnego imperium przy pomocy dawnych oraz nowych przyjaciół. Wczoraj (tj. 15 czerwca) w serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu.

Co ciekawe za produkcją Tulsa King stoją twórcy, którzy w przeszłości pracowali przy takich hitach jak Yellowstone, Rodzina Soprano czy Zakazane imperium. W związku z tym, że Paramount+ nie jest dostępne na terytorium Polski bardzo możliwe, że serial trafi do nas innymi drogami. Niestety na ten moment nie wiadomo, kiedy oraz gdzie będziemy mogli obejrzeć pierwszy sezon Tulsa King.

Źródło: Paramount

    Sprawdź najnowsze wpisy