ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
squid game nowy serial

2. sezon Squid Game oficjalnie zapowiedziany – powrót głównego bohatera

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Cały świat obiegła dziś informacja mówiąca o tym, że Netflix oficjalnie potwierdził powstanie drugiego sezonu Squid Game. Koreański serial jest bezapelacyjnie jednym z największych hitów ostatnich lat, biorąc pod uwagę wszystkie serwisy streamingowe. Specjalną wiadomość do fanów serii przesłał reżyser – Dong-hyuk Hwang.

Squid Game powraca — co wiemy na ten moment?

Squid Game powraca — co wiemy na ten moment?

Pomimo tego, że twórcy serialu niejednokrotnie informowali, że powstanie drugi sezon Squid Game, oficjalne potwierdzenie przyszło do nas dzisiaj w nocy. W mediach społecznościowych Netflixa oraz samego serialu pojawił się krótki teaser zapowiadający drugą odsłonę serii oraz także specjalny list skierowany do fanów hitowej produkcji. Niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się debiutu nowego sezonu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców może to wydarzyć się w okolicach 2023 lub 2024 roku.

Poza piosenką, która stała się już znakiem rozpoznawczym Squid Game, na teaserze możemy zobaczyć lalkę — jeden z głównych elementów pierwszej serialowej „gry”. Koreańczycy w niedawnych wywiadach informowali, że w ich założeniu drugi sezon hitu Netflixa ma wprowadzić na ekran znacznie więcej rywalizacji, która tak przyciągała nas do seansu we wrześniu i październiku zeszłego roku. Dodatkowo poza teaserem swoją wiadomość do fanów przesłał reżyser serialu – Dong-hyuk Hwang.

12 lat zajęło nam stworzenie pierwszego sezonu Squid Game. 12 dni wystarczyło, żeby Squid Game stało się najbardziej popularnym serialem w historii Netflixa. Jako scenarzysta, reżyser i producent chciałbym podziękować widzom z całego świata za obejrzenie i pokochanie tej produkcji. A teraz powraca Gi-hun. Powraca Front Man. Sezon 2. nadchodzi!

Dong-hyuk Hwang

Wspomniany w wiadomości Gi-hun to główny bohater serialu, w którego wcielił się Jung-Jae Lee. Wszystko wskazuje więc na to, że fabuła nowego sezonu Squid Game będzie kontynuacją historii, którą mogliśmy obejrzeć pod koniec zeszłego roku. Na koniec warto wspomnieć, że nowa odsłona serii pojawi się oczywiście w bibliotece Netflixa.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy