ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Serial The Last of Us na pierwszym zdjęciu – oby to się udało…

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

The Last of Us to jeden z największych hitów ostatniej dekady. W związku z popularnością serii producenci zdecydowali się na wydanie remake’u pierwszej części w wersji na PlayStation 5 oraz stworzenie serialu aktorskiego na podstawie gry. Jak się niedawno okazało, premiera drugiej z wymienionych produkcji jest coraz bliżej.

Tak prezentuje się serial The Last of Us! Ellie i Joel na małym ekranie

Tak prezentuje się serial The Last of Us! Ellie i Joel na małym ekranie

Temat przeniesienia świata przedstawionego w The Last of Us na mały ekran krąży po internecie od wielu miesięcy. Misję stworzenia serialu wzięło na siebie HBO. Niedawno do sieci trafiły nowe informacje dotyczące całego projektu, którym kieruje Craig Mazin. 51-latek w ostatnich latach zasłynął z wyprodukowania hitowego serialu Czarnobyl, do którego zresztą napisał scenariusz.

Fabuła The Last of Us ma skupić się na Ellie i Joelu, w których wcielą się odpowiednio Bella Ramsey i Pedro Pascal. Historia będzie toczyć się na dwadzieścia lat po światowej apokalipsie, która na zawsze odmieniła społeczeństwo. Poza wspomnianym wyżej duetem na ekranie będziemy mogli zobaczyć jeszcze Gabrieal Lune, Merle Dandridge, Jeffreya Pierce’a czy Nicka Offermana. Jednakże najważniejszą informacją ostatnich dni jest udostępnienia zdjęcia z planu, na którym możemy zobaczyć, jak w swoich rolach prezentują się główni bohaterowie.

Fotografię w swoich mediach społecznościowych zamieściła także platforma HBO Max, informując, że premiera The Last of Us nastąpi „wkrótce”. Co ciekawe dowiedzieliśmy się także, że do obsady serialu dołączy Ashley Johnson oraz Troy Baker — duet, który podkładał głosy pod postaci Ellie i Joela w oryginalnej grze.

Opublikowanie zdjęcia z planu zdecydowanie podsyciło apetyty graczy, którzy wyczekują premiery serialu. Dodatkowo franczyza The Last of Us we wrześniu wzbogaci się o nową grę. Będzie to remake produkcji z 2013 roku. Odświeżona wersja tytułu zadebiutuje tylko i wyłącznie w wersji na PlayStation 5. O kolejnych szczegółach dotyczących zarówno gry jak i serialu The Last of Us będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: PlayStation Blog

Sprawdź najnowsze wpisy