ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix Wednesday serial

Netflix zasypie nas nowymi serialami – spójrzcie na pierwsze materiały z Wednesday i Sandman

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Netflix w najbliższym czasie zaserwuje nam sporo nowych seriali. Wśród nich Wednesday, Sandman oraz 1899. I wszystkie trzy produkcje zapowiadają się naprawdę ciekawie, a już szczególnie dla fanów produkcji, które mogą być trochę… dziwne. Dostaniemy bowiem nowe spojrzenie na Rodzinę Addamsów, serial od twórców pokręconego Dark oraz adaptacje jednego z najciekawszych komiksów ostatniej dekady. Sprawdźmy więc, co przygotował dla nas Netflix.

Nowe seriale od Netflix – Wednesday, 1899 oraz Sandman na trailerach

Netflix Wednesday serial

Wiadomo, że nic tak nie buduje bazy widzów, jak własne materiały tworzone przez platformę. W tym przypadku Netflix stawia poniekąd na sprawdzone materiały, ponieważ wśród zapowiedzianych nowości możemy zobaczyć „nową Rodzinę Addamsów”. Jest to oczywiście uproszczenie, bo serial Wednesday opowiadać ma o tytułowej bohaterce, ale powinniśmy także na ekranie zobaczyć resztę tej przedziwnej rodzinki. Reżyserem oraz producentem wykonawczym został tutaj Tim Burton (m.in. Sok z żuka), więc to już rozbudza nadzieje na coś dobrego. Dodajmy do tego ciekawą obsadę (Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie czy Christina Ricci), a mamy naprawdę interesującą rzecz. Daty premiery Wednesday jeszcze nie poznaliśmy.

Dowiedzieliśmy się za to trochę więcej o nowym serialu od twórców Dark (Jantje Friese oraz Baran bo Oda)m czyli 1899. Wygląda na to, że możemy szykować się na równie niesamowitą opowieść, jak przy okazji wcześniejszej produkcji. Nowy teaser zdradza, że będzie interesująco, ale daty premiery także nie poznaliśmy. Za to wiemy, że adaptacja komiksu Sandman pojawi się już 5 sierpnia na Netflix. Dostaniemy 10 odcinków, a każdy z nich będzie trwał godzinę, czyli będzie co oglądać. Nad serią czuwa Neil Gaiman, więc duch oryginału powinien zostać zachowany.

Trailer Wednesday od Netflix

Ten serial to detektywistyczna i paranormalna opowieść o Wednesday Addams uczącej się w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Trailer 1899 od Netflix

1899 rok. Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

Trailer Sandman od Netflix

Połączenie współczesnych mitów z mroczną fantastyką, dramatem historycznym i legendami. Opowieść o Morfeuszu, władcy snu, oraz o ludziach i miejscach, które napotyka, naprawiając swoje kosmiczne, a także zwyczajnie ludzkie błędy.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy