ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Gotham Knights — serial od DC z nowym obszernym zwiastunem

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Dopiero co informowaliśmy Was o szczegółach dotyczących premiery Gotham Knights. W tym przypadku była jednak mowa o grze, która zadebiutuje 25 października tego roku. Trochę później bowiem w 2023 na rynku pojawi się serial o takim samym tytule. Za oboma produkcjami stoi oczywiście Warner Bros oraz DC Comics.

Gotham Knights — poznajemy kolejne szczegóły o głośnym serialu

Gotham Knights poznajemy kolejne szczegóły o głośnym serialu

Nadchodzące miesiące będą owocować w szereg premier, na które uwagę będą musieli zwrócić wszyscy fani DC oraz Batmana. W październiku gracze korzystający z konsol Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz także komputerów osobistych będą mogli zaopatrzyć się w egzemplarz Gotham Knights. W grze od Warner Bros będziemy mieli możliwość wcielenia się w kilku bohaterów (Robin, Red Hood, Nightwing i Batgirl), którzy muszą zadbać o spokój tytułowego miasta po śmierci Batmana. Produkcja skupi się na kooperacji, dynamicznej akcji oraz klimacie mrocznego Gotham.

Kilka miesięcy później — w 2023 roku swój debiut zaliczy serial zatytułowany Gotham Knights. Jak możecie się domyślać, fabuła tej produkcji będzie w pewnym stopniu nawiązywać do wydanej wcześniej gry. Wczoraj (tj. 31 maja) na platformie YouTube pojawił się nowy obszerny zwiastun nadchodzącego serialu. Możemy w nim zapoznać się z obsadą aktorską oraz główną historią, o której opowie Gotham Knights.

W trakcie seansu na ekranie zobaczymy takie nazwiska jak Misha Collins, Oscar Morgan, Olivia Rose Keegan, Tyler DiChiara czy Fallon Smythe. Pierwszy z wymienionych aktorów wcieli się w znanego antagonistę — Harvey’ego Denta znanego później jako Dwie Twarze. Fabuła Gotham Knights skupi się na przybranym synu Bruce’a Wayne’a, czyli Robinie, który musi stawić czoła wrogom swojego ojca tuż po jego śmierci.

Serial będzie emitowany w amerykańskiej stacji The CW należącej w 50% do koncernu Warner Bros. Niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się, czy Gotham Knights będą dystrybuowane w Polsce, a jeśli tak to w jaki sposób oraz jakimi kanałami.

Źródło: YouTube

    Sprawdź najnowsze wpisy