ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
He-Man Mattel Cezary Pazura

He-Man ma teraz twarz Cezarego Pazury i tak powinno się reklamować produkty

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Cezary Pazura oraz Janusz Chabior to aktorzy z wyższej półki, którzy użyczają głosów w nowej odsłonie animacji He-Man: Masters of the Universe. Animacja zadebiutowała na Netflix już jakiś czas temu, ale i tak chyba wszyscy dobrze wiemy, że oryginał to już klasyka, której nie powinno się ruszać. Jednak pojawiła się ciekawa akcja marketingowa, która pokazuje, że czasem wystarczy prosty pomysł, by zachęcić odbiorców do tego, by spojrzeli na jakiś tytuł bardziej przychylnym okiem. Tak jak w przypadku tej reklamy.

He-Man powraca, czyli Cezary Pazura i Janusz Chabior w kultowych rolach

He-Man Mattel Cezary Pazura reklama
Fot. Mattel

Czy jest tutaj ktoś, kto nie zna Eterni? Zapewne tak, ale już postać taka jak He-Man znana jest chyba wszystkim. Kultowy bohater z animacji, która powstała w latach 80. ubiegłego wieku dalej trzyma się całkiem nieźle. Co więcej, ostatnimi czasy widać, że zainteresowanie postacią herosa jest bardzo duże. Otrzymaliśmy przecież nową wersję animowanych przygód bohatera, ale też zupełnie inne spojrzenie na całą historię od Kevina Smitha. W Polsce serial He-Man i władcy wszechświata cieszył się ogromną popularnością, ale już same zabawki związane z serią niekoniecznie. Co ciekawe, to przecież zabawki były pierwsze i to dzięki nim dziś fraza „na potęgę Posępnego Czerepu” weszła na stałe do kanonu.

Firma Mattel wypuściła pierwszą figurkę He-Mana jeszcze w 1982 roku, a niedługo po tym fakcie pojawia się animacja. To był pierwszy taki przypadek współpracy między firmą zajmującą się produkcją zabawek, a dużą stacją telewizyjną. I od razu He-Man stał się sukcesem, co oczywiście przełożyło się na większe zainteresowanie samymi figurkami. Wiadomo, że z czasem to zainteresowanie mogło maleć, ponieważ na rynku pojawiały się nowe figurki i nowi bohaterowie, ale He-Man dalej jest ważnym bohaterem. I teraz Mattel postanowił o tym przypomnieć tworząc ciekawą reklamę, gdzie w postać Adama wciela się Cezary Pazura. Możemy także zobaczyć, jak w roli Szkieletora prezentuje się Janusz Chabior.

To oczywiście akcja marketingowa, która ma przypomnieć o nowych figurkach z kultowymi bohaterami, ale zrobiona została z pomysłem. Podejrzewamy, że He-Man pojawi się jeszcze w tym wydaniu kilka razy. Wiemy też, że planowany jest film pełnometrażowy, ale tam raczej Cezary Pazura się nie pojawi. Szkoda, ponieważ nawet do tej roli pasuje 😉

Źródło: Mettel YouTube

    Sprawdź najnowsze wpisy