ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
star wars the bad batch sezon 2 zwiastun

Star Wars: The Bad Batch – zwiastun 2 sezonu. Wkrótce w Disney+

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Seriale

Podczas Star Wars Celebration, które miało miejsce w ubiegły weekend zaprezentowano zwiastun do kolejnego sezonu serii animowanej „Star Wars: The Bad Batch”.

Star Wars: The Bad Batch – opis serialu

star wars the bad batch season 2 trailer

„Star Wars: The Bad Batch”, w Polsce znany jako „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” to opowieść o elitarnej jednostce żołnierzy-klonów z defektami genetycznymi, które odróżniają ich od pozostałych kopii Jango Fetta. Bohaterowie odmawiają wykonania Rozkazu 66, co sprawia, że lądują na celowniku Imperium. Pierwszy sezon zadebiutował na Disney+ 4 maja 2021. Serial zdobył niemałe uznanie fanów Star Wars oraz krytyków, którzy jednogłośnie nazywają go udaną kontynuacją „Star Wars: Clone Wars”. Zresztą za obie serie odpowiedzialny jest niezmordowany Dave Filoni.

Star Wars: The Bad Batch sezon 2 – kiedy premiera?

star wars the bad batch sezon 2 wookie jedi

Poza zaprezentowanym właśnie zwiastunem niewiele wiadomo o szczegółach premiery 2 sezonu „Star Wars: The Bad Batch”. Wiemy, że powrócą postaci z poprzedniego sezonu oraz poznamy parę nowych osobistości. Konkretnej daty startu również nie znamy. Orientacyjnie jest to jesień 2022. Czyli tak czy tak za niedługo.

Fani Star Wars nie mają ostatnio na co narzekać. Podczas Star Wars Celebration zaprezentowano kolejne dwie serie animowane osadzone w uniwersum Gwiezdnych wojen. Będą to „Star Wars: Tales Of The Jedi” oraz „Star Wars: Young Jedi Adventures„. Pokazano także zwiastun gry „Star Wars Jedi: Survivor„, która jest kontynuacją udanej „Star Wars Jedi: Fallen Order”. A obecnie w Disney+ można już oglądać serial „Obi-Wan Kenobi„. Moc ciągle jest więc z nami.

Sprawdź najnowsze wpisy