ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Willow Disney Plus trailer

Disney+ zaskakuje i przywraca do życia prawdziwą legendę fantasy – Willow powraca!

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Disney+ opublikował trailer do swojego nowego oryginalnego serialu. Willow powróci jeszcze w tym roku i to jedna z większych niespodzianek, a podejrzewamy, że nie ostatnia od platformy. Dziś na Disney+ swoją premierę ma serial Obi-Wan Kenobi, a w Polsce będziemy go mogli zobaczyć już 14 czerwca. Wtedy to właśnie platforma wejdzie oficjalnie na nasz rynek. Warto także przypomnieć, że do tego czasu można skorzystać z promocji, by rok subskrypcji mieć w cenie 8 miesięcy.

Trailer Willow od Disney+ – legendarne fantasy powraca

Willow Disney+ serial

Disney+ zrobił wszystkim fanom fantasy sporą niespodziankę. Platforma udostępniła właśnie pierwszy trailer swojego kolejnego serialu. Tym razem padło na Willow, czyli kontynuację klasyki z lat osiemdziesiątych. Film Willow po dziś dzień uznawany jest za jedną z ciekawszych produkcji z tego gatunku. Wtedy przyglądaliśmy się historii Willowa Ufgooda (Warwick Davis), który próbował ocalić przed zgładzeniem pewne bardzo ważne niemowlę. W filmie wystąpił także Val Kilmer, ale w serialu już go raczej nie zobaczymy. Aktor od jakiegoś czasu nie pojawia się już w nowych produkcjach, więc i w serialu od Disney+ szanse na jego obecność są niewielkie. Za to do swojej roli powraca Warwick Davis, więc fani oryginału powinni być wniebowzięci.

Przypomnijmy, że za film Willow odpowiadał Ron Howard, czyli twórca takich hitów jak Piękny umysł, Apollo 13 czy Kod da Vinci. W Willow swoje palce maczał także sam George Lucas. Nowa i serialowa wersja Willow swój debiut na platformie będzie miała 30 listopada, więc na powrót do magicznego świata przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Za to pierwszy trailer Willow zapowiada, że może to być naprawdę ciekawe doświadczenie. Widać, że Disney+ inwestuje w nowe marki i nie zamierza opierać swojej strategii marketingowej tylko na uniwersum Gwiezdnych Wojen czy Marvela.

Oczywiście te dwie odnogi będą dla wielu widzów wabikiem do platformy, ale na szczęście zapowiada się, że interesujących produkcji będzie znacznie więcej. W Willow zobaczymy także Joanne Whalley, która ponownie wcieli się w rolę Sorshy. Produkcję nadzorują Jonathan Kasdan oraz Wendy Mericle. Teraz tylko czekać na premierę, która może być jedną z ciekawszych tego roku. Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy