ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
squid game making of serial

Nadchodzi nowy serial od twórcy Squid Game w serwisie Netflix

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Seriale

Hwang Dong-hyuk, twórca serialu „Squid Game” pracuje nad nowym serialem. Czy będzie on powiązany z hitem Netfliksa?

O czym opowie nowy serial twórcy Squid Game?

squid game nowy serial

Serial, nad którym obecnie pracuje twórca „Squid Game”, Hwang Dong-hyuk, nosi tytuł „The Best Show on the Planet”. Ma to być satyra, która opowie o kulisach produkcji „Squid Game”. Seria przyjrzy się też ogromnemu sukcesowi koreańskiego przeboju Netfliksa i temu, jak wpłynął on na jego autora. „The Best Show on the Planet” jest w tej chwili na wstępnym etapie produkcji, także nie ma wielu więcej informacji na jego temat. Nie wiemy też, kiedy należy spodziewać się jego premiery.

Squid Game – największy przebój serwisu Netflix

Koreański serial niespodziewanie stał się przebojem na skalę, jakiej nawet serwis Netflix dotąd nie widział. „Squid Game” swoją premierę miał 17 września 2021 i z miejsca zyskał nie tylko sympatię recenzentów, ale też olbrzymią popularność. W ciągu miesiąca obejrzano go przez 1 miliard 650 mln godzin. Serial ten był numerem jeden w 94 krajach, przyciągając przed ekrany ponad 142 mln gospodarstw domowych. Na ten moment „Squid Game” to najpopularniejszy serial w Netfliksie, bojący na głowę zarówno „Dom z papieru” jak i „Stranger Things”.

Squid Game – kiedy premiera 2 sezonu?

Twórca „Squid Game”, Hwang Dong-hyuk, pracuje obecnie nad aż trzema projektami. Jeden to wspomniany wyżej serial „The Best Show on the Planet”. Drugi to film inspirowany powieścią Umberto Eco „Killing Old People Club”. Trzeci do kontynuacja „Squid Game”, na którą fani czekają najbardziej. Według doniesień serwisu Deadline 2 sezon przebojowej serii będzie mieć swoją premierę dopiero na przełomie 2023 i 2024 roku. Tak więc jeszcze trochę poczekamy na rozwinięcie tej historii.

Sprawdź najnowsze wpisy