ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The terminal list amazon prime video

Zapowiedź The Terminal List od Amazon Prime Video – będzie hit na miarę Reachera?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Amazon Prime Video umie robić dobre seriale, a The Terminal List (Lista śmierci) na taki się właśnie zapowiada. Pierwsza zapowiedź produkcji pokazuje, że jest na co czekać, a fani np. Reachera, powinni być bardzo usatysfakcjonowani. Premiera nowego serialu na Amazon Prime Video już na samym początku lipca, a pierwsza zapowiedź The Terminal List zwiastuje mieszankę akcji oraz thrillera.

Zapowiedź The Terminal List od Amazon Prime Video

The terminal list amazon prime video

Najbliższe tygodnie na Amazon Prime Video zapowiadają się naprawdę wybuchowo. W czerwcu czeka nas przecież premiera 3. sezonu serialu The Boys, a i dziś na platformie pojawiło się trochę interesujących treści do wyboru. Kolejny z seriali produkowany dla Amazon Prime Video, czyli The Terminal List, zadebiutuje na platformie 1 lipca tego roku. W serialu główną rolę będzie grał Chris Pratt, którego dobrze znamy z filmów Marvela, ale także z Jurassic World. Widać, że Pratt ma za sobą bardzo pracowity okres. Premiera Jurassic World Dominion już niebawem, bo na początku czerwca. Spójrzmy teraz na zapowiedź The Terminal List, czyli serialu, który w Polsce nazywał się będzie Lista śmierci.

Serial opowiada historię Jamesa Reece’a (Chris Pratt), żołnierza Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę podczas tajnej misji. Reece wraca do rodziny z poplątanymi wspomnieniami i zastanawia się, jaką rolę odegrał w tych wydarzeniach. Kiedy pojawiają się nowe dowody w sprawie, Reece odkrywa, że przeciwko niemu spiskują złowrogie siły, które dybią na życie jego i jego najbliższych.

The Terminal List – opis z Amazon Prime Video

Warto tutaj dodać, że serial od Amazon Prime Video powstał na podstawie książki autorstwa Jacka Carra. Powieść pod tym samym tytułem jest dostępna w naszym kraju, więc będzie można porównać, czy twórcom udało się zachować ducha oryginału. Zazwyczaj jednak odstępstwa między książką a serialem czy filmem są dość spore. Ostatnio bardzo dużą popularnością na Amazon Prime Video cieszył się serial na podstawie książki Lee Childa, czyli wspomniany wyżej Reacher. Zapowiedź The Terminal List pokazuje, że możemy spodziewać się czegoś podobnego, a przynajmniej na tym samym poziomie realizatorskim. Do premiery trochę ponad miesiąc, więc przekonamy się na własnej skórze, jak wypadł The Terminal List. Będziecie oglądać?

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy