ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
stranger things scenariusz

Dwa odcinki czwartego sezonu Stranger Things będą wyjątkowo długie

Autor: Borys Francuz Kategoria: Seriale

Czwarty sezon Stranger Things to coś, na co czeka większość subskrybentów Netflixa. Twórcy serialu zapowiedzieli już, że nadchodząca seria zostanie podzielona na dwie części. Premiera pierwszej z nich już za dosłownie kilka dni! Co takiego szykuje dla nas platforma streamingowa?

Twórcy Stranger Things przygotowali dla nas coś ciekawego

Twórcy Stranger Things przygotowali dla nas coś ciekawego

Stranger Things to oryginalny serial Netflixa, który zadebiutował na platformie już sześć lat temu. Od tamtej pory seria zgromadziła wokół siebie rzeszę wiernych fanów, którzy bacznie śledzą poczynania grupy nastolatków z Hawkins. 27 maja, czyli w przyszły piątek, na najpopularniejszym serwisie streamingowym pojawi się pierwsza część czwartego sezonu Stranger Things składająca się z czterech odcinków. Druga część zostanie udostępniona 1 lipca i będzie złożona z pięciu epizodów.

Niedawno do sieci trafił także finalny zwiastun najnowszego sezonu serialu, który naprowadza nas na fabułę nadchodzącej serii. Matt i Ross Duffer, którzy są odpowiedzialni za stworzenie całego uniwersum Stranger Things, w jednym z ostatnich wywiadów ostrzegli fanów, że szykują dla nich coś specjalnego. Jak się okazuje bracia Duffer mieli tu na myśli kwestie techniczne czwartego sezonu serialu, a dokładniej mówiąc odcinków, z których będzie się składać.

Matt Duffer w rozmowie z portalem TheWrap zdradził, że początkowo nadchodząca seria składała się z ośmiu epizodów, ale ze względu na obojętność scenariusza bracia poprosili Netflixa o możliwość stworzenia dziewiątego odcinka. Dodatkowo Ross potwierdził, że siódmy i dziewiąty epizod czwartego sezonu długością będą przypominać bardziej filmy pełnometrażowe aniżeli standardowe odcinki serialu. W przypadku ostatniego epizodu czas trwania ma przekroczyć dwie godziny!

Wszystko wskazuje więc na to, że fani Stranger Things będą w stanie przebaczyć twórcom serialu niemalże trzyletnią przerwę pomiędzy najnowszymi sezonami. Trzecia odsłona hitu Netflixa pojawiła się na platformie w lipcu 2019 roku. Dla porównania druga — w październiku 2017, a pierwsza w lipcu 2016. Czwarty sezon serialu będzie więc bezapelacyjnie najdłuższym i najbardziej wyczekiwanym w historii całego uniwersum Stranger Things.

Źródło: Total Film

Sprawdź najnowsze wpisy