ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Boys 3 nowa zapowiedź

Nowa zapowiedź The Boys 3 rozwaliła mi mózg – ostrzegam, to materiał nie dla wszystkich

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź The Boys 3 od Amazon Prime Video, czyli kolejnego sezonu wyjątkowo odważnego serialu. I tutaj nie ma grama przesady, co zresztą nowy trailer dobitnie pokazuje. The Boys nie biorą jeńców i to ich siła, bo takich seriali po prostu brakuje. Jeżeli więc podobał wam się np. Peacemaker na HBO Max, to The Boys powinniście być zachwyceni. Warto jednak uprzedzić, że oglądanie nowej zapowiedzi odbierze Wam trochę przyjemności z poznawania historii, jeżeli nie wiedzieliście dwóch poprzednich sezonów.

Nowa zapowiedź The Boys 3 od Amazon Prime Video

Zacznijmy od tego, że do premiery kolejnego sezonu The Boys zostało już niewiele czasu. Serial zadebiutuje na Amazon Prime Video już 3 czerwca, a na początek dostaniemy trzy odcinki. Kolejne będą pojawiać się co tydzień, a łącznie trzeci sezon będzie ich liczył osiem. I jeżeli jeszcze nie wiecie, czy warto brać się za oglądanie The Boys, to zdecydowanie warto. Pod warunkiem, że nie odrzuca Was przemoc, krew, przekleństwa i spora dawka szaleństwa. Jednak The Boys to coś więcej, niż tylko krwawe sceny, bo to opowieść o ludzkiej ambicji i tym, co władza potrafi zrobić z człowiekiem.

Serial, który został dość luźno oparty na komiksie pod tym samym tytułem, to jeden z najodważniejszych jaki ostatnio powstał. Twórcy zdają się nie przejmować zgorszeniem, które może wywołać produkcja, a po prostu robią swoje. I przez to widać, że The Boys to coś więcej, niż tylko kolejny serial o superbohaterach. Tutaj dylematy moralne są na zupełnie innym poziomie, a problemy bohaterów są bardziej ludzkie, choć im samym daleko do tego, by zachowywać się jak człowiek.

Nowy zwiastun The Boys 3 pokazuje także kolejnego bohatera, w którego wciela się Jensen Ackles. Soldier Boy to taki Kapitan Ameryka, ale znacznie bardziej… wkurzony. Zresztą o samej fabule The Boys 3 jeszcze praktycznie nic nie wiadomo, bo i serial zaczął się trochę rozmijać z komiksem na podstawie którego go kręcono. Nie ma więc co jeszcze spekulować o motywacjach bohaterów, bo trailer może być zbudowany w taki sposób, by wprowadzić odbiorców w błąd. Teraz można tylko czekać do 3 czerwca i na pierwsze odcinki nowego sezonu. Widać, że będzie ostro.

Sprawdź najnowsze wpisy