sluga narodu wolodymyr zelenski

Powstanie polska wersja serialu Sługa Narodu

Przemysław Dobrzyński Przemysław Dobrzyński Seriale

Telewizja Polsat wyprodukuje polską wersję ukraińskiego serialu „Sługa Narodu”, w którym główną rolę grał Wołodymyr Zełenski.

Sługa Narodu – o czym opowiadał ukraiński serial z Zełeńskim w roli głównej?

sluga narodu serial wolodymyr zelenski
Wołodymyr Zełenski w serialu Sługa Narodu

Serial „Sługa Narodu” miał swoją premierę w 2015 roku w ukraińskiej telewizji 1+1. Głównym bohaterem serii jest nauczyciel Wasyl Petrowicz Gołobrodko, który po ciągłym i skutecznym narzekaniu na korupcję w kraju ostatecznie zostaje…prezydentem Ukrainy. „Sługa Narodu” z miejsca zdobył ogromną popularność w Ukrainie, a dzięki niemu Wołodymyr Zełenski, do niedawna aktor, stał się tak popularny, że ostatecznie… naprawdę został prezydentem Ukrainy. Sztuka naprawdę potrafi być czasem zwierciadłem rzeczywistości. Jak wszyscy wiemy w chwili obecnej Zełenski, razem z całą Ukrainą, bohatersko walczy przeciw rosyjskiej agresji na swój kraj i z komika, który stał się prezydentem, został znanym na całym świecie współczesnym herosem. Wracając jeszcze do samego serialu, to doczekał się on trzech sezonów i filmu fabularnego. Obecnie „Sługa Narodu” dostępny jest w serwisie Netflix. Fragmenty można też oglądać na YouTubie, ale bez polskich napisów.

Przeczytaj także: Wołodymyr Zełenski ma już swoją figurkę LEGO, która sprzedaje się w rekordowym tempie

Sługa Narodu – co wiemy o wersji polskiej serialu?

Odpowiadając na pytanie znajdujące się powyżej – niewiele. Na ten moment wiadomo jedynie, że Telewizja Polsat zakupiła prawa do serialu i znajduje się obecnie na wstępnym etapie przygotowań do produkcji. Nie wiemy więc kiedy rozpoczną się zdjęcia, kiedy będzie premiera, ani kto zagra główną rolę oraz kogo zobaczymy poza tym w obsadzie.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy