Spin-off The Walking Dead o Darylu i Carol – Melissa McBride opuszcza projekt!

Borys Francuz Borys Francuz Seriale

Wszyscy fani The Walking Dead z pewnością wiedzą, że aktualnie emitowany jedenasty sezon jest również tym ostatnim. Po oficjalnym zakończeniu serialu w październiku tego roku twórcy skupią się już na innych projektach. Plany dotyczące jednego z nich pokrzyżowała jednak sama Melissa McBride.

The Walking Dead – Carol opuszcza serial o samej sobie

The Walking Dead - Carol opuszcza serial o samej sobie

Jedni z głównych bohaterów The Walking Dead, którzy wiernie trzymają się w postapokaliptycznym świecie od pierwszego sezonu wyemitowanego w 2010 roku, czyli Daryl i Carol mieli dostać własny spin-off. Oczywiście nie jest to nic szokującego, ponieważ AMC zdecydowało się na zakończenie głównego wątku fabularnego The Walking Dead i wyprodukowaniu cyklu pobocznych seriali, które skupiałyby się na konkretnych postaciach. Nie tak dawno twórcy ogłosili nawet, że własny spin-off dostaną Lauren Cohan oraz Jeffrey Dean Morgan, czyli Maggie i Negan.

Niemniej wydaje się, że największe emocje wśród fanów wzbudzał serial poświęcony wspomnianemu wyżej duetowi Daryl i Carol. Działo się tak z różnych przyczyn. Przede wszystkim bohaterowie na przestrzeni całego głównego serialu przeszli ogromne zmiany. Drugim powodem jest to, że po prostu zdążyliśmy się z nimi zżyć oraz uformować na ich temat jakieś zdanie. Zarówno Daryl jak i Carol pojawili się w uniwersum The Walking Dead w trzecim odcinku pierwszego sezonu, czyli już ponad dekadę temu.

Zobacz też: The Quarry będzie mieć blisko 200 zakończeń! Jak stworzono niesłychanie rozwinięty scenariusz gry?

Jak się dzisiaj okazało dobrze zapowiadający się spin-off musi radykalnie zmienić swoje założenia. Według serwisu TVLine Melissa McBride, która od początku serialu wciela się w postać Carol, zdecydowała się opuścić cały projekt. Producenci szybko zareagowali na decyzję 56-letniej aktorki i przemodelowali cały spin-off. Teraz główną gwiazdą serialu będzie tylko i wyłącznie Norman Reedus, czyli odtwórca roli Daryla Dixona.

Na ten moment nie poznaliśmy żadnych szczegółowych danych dotyczących, chociażby daty premiery spin-offu The Walking Dead. Jednakże według wcześniejszych przecieków serial miał trafić do nas tuż po zakończeniu głównego wątku fabularnego, czyli w okolicach początku 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze jak decyzja podjęta przez Melisse McBride wpłynie na plany twórców oraz termin debiutu całego spin-offu.

Źródło: Total Film

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy