Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy — poznaliśmy nowych bohaterów

Borys Francuz Borys Francuz Seriale

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to produkcja, który wzbudziła niesłychanie wiele emocji wśród fanów Tolkienowskiego uniwersum. Niemniej serial od Amazon Prime Video jest w trakcie tworzenia, a my niedawno poznaliśmy kolejnych bohaterów nowej serii.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy powoli odkrywa karty

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy powoli odkrywa karty

Niemal dokładnie dwa miesiące temu w serwisie YouTube pojawił się pierwszy teaser wyczekiwanego serialu, który powstaje na kanwie najsłynniejszej powieści J.R.R. Tolkiena. Zapowiedź produkcji, która pojawi się na platformie Amazon Prime Video we wrześniu tego roku, niestety widocznie spolaryzowała fanów gatunku fantasy. Jednakże mimo wszystko ciężko odmówić najnowszemu produktowi z serii Władca Pierścieni ogromnej medialności i rozgłosu.

Wczoraj na oficjalnych mediach społecznościowych serialu pojawiły się zakulisowe zdjęcia przedstawiające nam nowych bohaterów produkcji. Zgodnie z tym, co możemy przeczytać w opisie, są to odpowiednio Theo (Tyroe Muhafidin) oraz Bronwyn (Nazanin Boniadi). Młodego aktora oraz dużo bardziej doświadczoną koleżankę po fachu w swoich nowych kreacjach możecie zobaczyć w poście zamieszczonym poniżej.

Zobacz też: Jim Carrey przechodzi na emeryturę. Wybieramy jego najlepsze filmy

Tyroe Muhafidin to zaledwie 16-letni aktor urodzony w Australii. Młody adept sztuki filmowej wystąpił w kilku krótkometrażowych produkcjach, więc angaż w serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy jest dla niego zdecydowanie największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie z aktorstwem. Nazanin Boniadi to natomiast pochodząca z Iranu aktorka, która największą sława zyskała po swoich występach w filmach Hotel Mumbaj, Ben-Hur oraz serialu Homeland.

Amazon bardzo powoli, aczkolwiek z pewną konsekwencją odsłania kolejne informacje na temat wyczekiwanej premiery serialu. Na ten moment nie wiemy dużo na temat samej fabuły. Pewne jest jedynie to, że akcja toczyć się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, czyli na tysiące lat przed wydarzeniami znanymi nam z filmów Władca Pierścieni oraz Hobbit. Premiera serialu jest zaplanowana na drugiego września tego roku. To właśnie wtedy cały pierwszy sezon produkcji trafi do serwisu streamingowego Amazon Prime Video. Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej teaser serialu.

Źródło: Amazon

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy