Powstanie kolejny spin-off Breaking Bad? Giancarlo Esposito jest za!

Borys Francuz Borys Francuz Seriale

Giancarlo Esposito to gwiazda hitowego serialu Breaking Bad oraz jego spin-offu — Zadzwoń do Saula. Amerykański aktor w obu tych produkcjach wcielał się w Gustavo Fringa, jednak niedawno zdradził, że bardzo chętnie odegrałby rolę szefa restauracji Los Pollos Hermanos jeszcze raz.

Giancarlo Esposito bohaterem spin-offu Breaking Bad?

Giancarlo Esposito bohaterem spin-offu Breaking Bad?

Czy postać Gustavo Fringa, która została genialnie „zbudowana” przez Giancarlo Esposito zasługuje na swój własny serial? Na tak postawione pytanie twierdząco odpowie na pewno sam amerykański aktor. W wywiadzie udzielonym serwisowi Insider 63-latek opowiedział o postaci „Gusa” oraz o tym, że jest to bohater tak złożony, że widzi w nim potencjał na jego rozwinięcie. Dodatkowo Esposito przyznał, że Fring samą swoją postawą przyciągał widzów zarówno Breaking Bad jak i Zadzwoń do Saula.

Zobacz też: Wjeżdża pełny zwiastun Stranger Things 4 od Netflix – wyczekiwany hit coraz bliżej

Fani obu seriali szybko podchwycili temat i wyczuli w nim zapowiedź powstania kolejnego spin-offu produkcji z 2008 roku. Twórca Breaking Bad — Vince Gilligan nie wypowiadał się w ostatnim czasie na temat przyszłości franczyzy, jednak stworzenie serialu, który jeszcze dokładniej opowiedziałby historię Gustavo Fringa oraz przybliżył jego postać, na pewno jest bardzo kuszącą opcją. Tym bardziej że jest to bohater niezwykle złożony, tajemniczy i charyzmatyczny.

Aktualnie Gilligan pracuje nad zwieńczeniem serialu Zadzwoń do Saula. Premiera pierwszej części ostatniego sezonu już 18 kwietnia. Kolejne odcinki będą do nas trafiać co tydzień. Druga część wyemitowana zostanie natomiast 11 lipca. Po wypuszczeniu wszystkich trzynastu epizodów prequelu Breaking Bad, twórcy będą mogli w końcu zastanowić się nad przyszłością serii. Niemniej propozycja stworzenia serialu dedykowanego Gustavo Fringowi jest bardzo atrakcyjna zarówno dla producentów, widzów, ale także samego Giancarlo Esposito, który w roli szefa restauracji Los Pollos Hermanos czuł się świetnie. Aktor w 2012 roku zdobył nawet nagrodę Critics’ Choice Television dla najlepszego aktora drugoplanowy w serialu dramatycznym.

Źródło: Xfire

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy