ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lupin 2 zwiastun data premiery

Zwiastun Lupin 2 oraz data premiery – Netflix nie odpuszcza

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Pełen zwiastun Lupin 2, czyli drugiego sezonu popularnego serialu, zdradza także datę jego premiery. Netflix od jakiegoś czasu „bawił” się z fanami produkcji i publikował poukrywane informacje o tym, kiedy można się spodziewać premiery serialu. Teraz wiemy już, że nie trzeba będzie czekać zbyt długo na kolejny sezon opowieści.

Zwiastun Lupin 2 i data premiery

Data premiery Lupin 2 została ustalona na 11 czerwca, czyli już za miesiąc będzie można ponownie wkroczyć w świat wykreowany przez twórców. Pierwszy sezon produkcji cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przez długo okupował „topkę” Netflixa w Polsce. Widzowie byli zachwyceni nową wizją dżentelmena złodzieja, który swoją „karierę” opierał na bohaterze powieści. Arsène Lupin to postać, którą na kartach swoich powieści umieszczał francuski pisarz Maurice Leblanc. Pierwsze powieści z bohaterem pojawiły się na rynku na początku XX wieku, ale serial od Netflix bardzo luźno podchodzi do powieściowego pierwowzoru.

Tutaj twórcy pokazują tylko bohatera, dla którego Lupin był wzorem do naśladowania. Dalej jednak mówimy o produkcji, która nawiązuje do tego, co w powieściach było istotne, czyli włamań i przekrętów. Głównym bohaterem serialu jest Assane Diop (Omar Sy). By nie zdradzać za wiele tym, którzy nie widzieli jeszcze pierwszego sezonu, powiemy tylko, że Diop wymierza sprawiedliwość na osobach, które rozbiły jego rodzinę. I tutaj ważna informacja – drugi sezon jest bardzo mocno powiązany z pierwszym. Jeżeli więc ktoś przymierza się do oglądania produkcji, powinien zacząć od samego początku, by się nie pogubić.

Zobacz też: Ponad 30 nowości pojawiło się na Netflix.

Lupin 2 będzie liczył tylko pięć odcinków, więc można go uznać za rozwinięcie pierwszego sezonu. Netflix widać nie chciał, by fani czekali zbyt długo na kontynuację hitu i kuje żelazo póki gorące. Już 11 czerwca będzie można się przekonać, czyli Lupin 2 będzie takim samym sukcesem, jak pierwszy sezon.

Źródło: Netflix / YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy