ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
zwiastun Stranger Things 4 Netflix

Nowy zwiastun Stranger Things 4 – kolejny sezon coraz bliżej premiery

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

W sieci pojawił się nowy zwiastun Stranger Things 4, czyli kolejnego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali od Netflix. Na nowy sezon czekają miliony fanów i coś doczekać się nie mogą. Premiera nie została jeszcze potwierdzona, ale zapewne miłośnicy poprzednich sezonów chcieliby, żeby ta odbyła się w 2021 roku. Zważywszy na to, że to kolejny już trailer Stranger Things 4, są na to szanse.

Nowy zwiastun Stranger Things 4

Wiele premier serialowych i kinowych zostało przesuniętych ze względu na pandemię. Drugi sezon Wiedźmina jest tutaj przykładem, ale tych można by jeszcze mnożyć i mnożyć. Stranger Things także miało pewne problemy po drodze, ale wygląda na to, że czwarty sezon jest coraz bliżej. Netflix opublikował nowy zwiastun Stranger Things 4, gdzie w opisie możemy przeczytać jedynie 002/004. Wcześniej w tym roku pojawiła się pierwsza, krótka zapowiedź, oznaczona jako 001, więc podobnych trailerów powinniśmy otrzymać jeszcze dwa.

Nowy zwiastun Stranger Things 4 nie odsłania zbyt wiele kart, więc osoby, które nie oglądały wcześniejszych sezonów, spokojnie mogą go zobaczyć. Widać też, że powróci jedna z postaci, która teoretycznie powracać nie powinna. Tutaj jednak scenarzyści mogą nas czymś zaskoczyć, bo już trochę widzów do tego przyzwyczaili. Netflix podpisał cały trailery wymownym „Jedenastko, słyszysz mnie?”, co oczywiście nawiązuje do jednej z głównych postaci w serialu – Eleven. Na nią także możemy przez krótką chwilę spojrzeć, ale nie ma co oczekiwać zbyt dużych fabularnych niespodzianek po tej zapowiedzi.

Zobacz też: Co dziś nowego na Netflix?

Kolejny trailer Stranger Things 4 może budzić więcej pytań, niż dawał będzie odpowiedzi. Nie będziemy zdradzać zakończenia poprzedniego sezonu, ale stało się tam trochę rzeczy, które aż proszą się o wyjaśnienie. Trzeba liczyć na to, że Stranger Things 4 utrzyma wysoki poziom i da widzom kilka godzin ciekawej oraz wciągającej rozrywki.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy