Dalej nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera drugiego sezonu Wiedźmina, czyli serialu na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Jednak platforma uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że nowe odcinki powinni pojawić się jeszcze w tym roku. Zważywszy na to, ile problemów z produkcją było do tej pory, z otwieraniem szampana warto jeszcze chwilę poczekać.

2. sezon Wiedźmina w 4Q2021

Wiedźmin 2 sezon kiedy

Pierwszy sezon Wiedźmina od Netflix był jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku. Nie tylko w Polsce, gdzie proza Andrzeja Sapkowskiego jest bardzo popularna, ale także i na świecie. W końcu w głównej roli obsadzono samego Supermana. Henry Cavill może nie był wyborem, z którym zgadzali się fani, ale finalnie poradził sobie z rolą znakomicie. Co do samej fabuły oraz odczuć odnośnie serialu, to tutaj widzowie byli podzieleni. Niektórym podobało się to, jak twórcy podeszli do tekstów Sapkowskiego i dodali swoje wątki, a inny uważali, że to profanacja. Nie zmieniło to jednak tego, że pierwszy sezon Wiedźmina okazał się ogromnym hitem na Netflix.

Oczekiwania wobec drugiego sezonu Wiedźmina są ogromne i wygląda na to, że w tym roku będzie można sprawdzić, jak Netflix sobie z nimi poradził. Platforma zapowiedziała, że premiera nowych odcinków Wiedźmina powinna obyć się w czwartym kwartale tego roku. To niestety jeszcze nie oznacza, że możemy być tego pewni na 100 procent. Produkcja borykała się ze sporymi problemami. Pojawiały się zmiany w obsadzie, a do tego kilkukrotnie przerywano zdjęcia ze względu na COVID-19.

Zobacz też: Co nowego zaprezentowało Apple na konfernecji?

To wszystko znacznie wydłużyło prace, ale wygląda na to, że teraz wszystko idzie już zgodnie z planem. Zdjęcia do serialu się zakończyły, więc teraz pozostaje etap montażu, postprodukcji, dodawanie efektów itd. Jeżeli nic nie stanie na drodze, to Geralta powinniśmy zobaczyć jeszcze w 2021 roku. Czekacie?

Źródło: Deadline / Netflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.