ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Last Of Us obsada

Obsada The Last of Us – Pedro Pascal jako Joel oraz Bella Ramsey jako Ellie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Seriale

Obsada The Last of Us, czyli nowego serialu przygotowanego przez HBO, została ujawniona. Przynajmniej częściowo, ale poznaliśmy odtwórców głównych ról, czyli Joela oraz Ellie. Zapewne wiele osób nie będzie do końca zadowolonych z wyboru, bo inaczej wyobrażało sobie aktorów, ale na wyniki ich pracy trzeba będzie jeszcze poczekać. Kto zagra Joela oraz Ellie?

Obsada The Last of Us dla HBO

Tak więc w Joela wcielić ma się Pedro Pascal, a Ellie zagrać Bella Ramsey. Zapewne wielu fanów produkcji Naughty Dog będzie zawiedzionych castingiem, ale zanim zacznie się narzekać, warto poczekać na efekty. Jednak zanim zobaczymy serial na HBO, minie jeszcze sporo czasu. Warto jednak czekać, ponieważ za serial odpowiedzialny ma być Craig Mazin, czyli twórca „Czarnobyla”. Ten miniserial dla HBO był jednym z najlepszych, który w ciągu kilku ostatnich lat wypuściła stacja. Trzeba więc liczyć na to, że jego ręka pozwoli na to, by wyciągnąć z historii jak najwięcej.

Pedro Pascal Joel

Pedro Pascal jako Joel

Pedro Pascal to aktor, którego kariera nabrała ostatnio dużego rozpędu. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji, jak „Narcos”, gdzie wcielał się w rolę Javiera Peña. Mogliśmy go widzieć także w filmie „Kingsman: Złoty krąg” czy ostatnio w „Wonder Woman 84”. Pascal gra także w serialu „The Mandalorian”, czyli historii osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale tam raczej nie ma zbyt dużo możliwości, by podziwiać jego mimikę. Patrząc na to, jak w grach Naughty Dog przedstawiany był Joel, to Pedro Pascal nie jest najlepszym wyborem, ale aktorsko ma wszelkie predyspozycje do tego, by udźwignąć rolę.

Zobacz też: Cena Starlink w Polsce – ile trzeba zapłacić za Internet satelitarny od SpaceX?

Bella Ramsey jako Ellie

Bella Ramsey Ellie

Aktorkę można kojarzyć głównie z roli w innym serialu produkcji HBO, a mianowicie „Gry o Tron” (Lyanna Mormont). Bella Ramsey grała także w serialu „Mroczne materie”. Wprawdzie nie ma dużego doświadczenia aktorskiego, ale w tym przypadku ważny był wiek aktorki. I choć jest starsza od Ellie, to zobaczymy, jak rozegrają to scenarzyści. W grze postać Ellie wzorowano na aktorce Ellen Page, choć twórcy „pożyczyli” sobie jej wygląd, a nie zatrudnili ją do pracy. Co sądzicie o takiej obsadzie? Pasują?

Źródło: Deadline / Hollywood Reporter

Sprawdź najnowsze wpisy