Drugi sezon Wiedźmina, czyli jednego z większych hitów od Netflixa, zapewne zobaczymy później. Nie wiadomo czy sytuacja, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii, mocno opóźni premierę, ale można się tego spodziewać. W czasie pandemii praca na planie wiążę się z niebezpieczeństwem, że ktoś z członków ekipy się zarazi. I tak właśnie się stało.

Drugi sezon Wiedźmina – ekipa opuszcza plan

Kiedy pierwszy sezon Wiedźmina pojawił się na Netflix, chyba wszyscy spodziewali się szybkiego powrotu do tematu. Szczególnie że produkcja okazała się wyjątkowym sukcesem, choć przed jej premierą wiele osób podejrzewało zupełnie odwrotny scenariusz. Okazało się jednak, że serial na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego zdobył serca widzów na całym świecie. Kwestią czasu było, to kiedy pojawi się drugi sezon Wiedźmina. To było jeszcze w czasach, kiedy pandemia COVID-19 nie zmieniła wszystkich planów.

Produkcja kolejnego sezonu już raz była wstrzymana i stało się to w marcu tego roku. Powodem było to, że jeden z aktorów został zarażony. To wstrzymało prace na planie na kilka miesięcy, a kiedy ekipa wróciła do zdjęć, można było się spodziewać powtórki z sytuacji. I niestety, ale właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że zdjęcia do kolejnego sezonu ponownie wstrzymano. Kilka dni temu Henry Cavill na swoim Instagramie informował o tym, że z powodu lockdownu, zdjęcia mają zostać przeniesione do studia. Teraz okazuje się, że także to stoi pod coraz większym znakiem zapytania. Netflix musiał wstrzymać produkcję drugiego sezonu, ponieważ u kilku członków ekipy stwierdzono obecność COVID-19.

Zobacz też: Spaceport Japan będzie kosmicznym lotniskiem i tak właśnie wygląda.

Jeżeli więc czekaliście na kolejny sezon serialu, to niestety, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Członkowie ekipy zajmującej się jego realizacją są teraz badani na obecność wirusa. Zapewne producenci już obmyślają, jak wrócić na plan tak, by zachować bezpieczeństwo.

Źródło: Deadline / Netflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.