ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Przyjaciele odcinek specjalny

Odcinek specjalny serialu „Przyjaciele” znów przesunięty

Autor: Paweł Pązik Kategoria: Seriale

Specjalny odcinek serialu „Przyjaciele” ponownie opóźnia się z powodu koronawirusa i nie wiadomo, kiedy w końcu zostanie zrealizowany. 

Specjalny odcinek serialu „Przyjaciele” zapowiedziany, ale kiedy powstanie?

Fani serialu muszą jeszcze poczekać na ponowne spotkanie na ekranie Rachel, Moniki, Phoebe, Joey’a, Chandlera i Rossa. Internetowy serwis magazynu „Variety” dotarł do osoby blisko związanej z produkcją, która nieoficjalnie przyznała, że trwająca pandemia koronawirusa ponownie opóźniła realizację. Nowa data rozpoczęcia produkcji nie jest jeszcze ustalona. 

„Ten ze spotkaniem po latach” wciąż się opóźnia

Po 16 latach od zakończenia zdjęć na planie „Przyjaciół” szóstka głównych bohaterów miała ponownie spotkać się na planie 27 maja. Specjalny odcinek kultowego serialu planowano jako idealne wydarzenie z okazji startu nowej platformy streamingowej HBO Max. Plany pokrzyżował jednak koronawirus. Epizod miał zostać zrealizowany jako program na żywo, w którym aktorzy mieli wystąpić bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer będą musieli jeszcze poczekać, choć jeszcze w maju wydawało się, że do spotkania może dojść w sierpniu. Prezes WarnerMedia Entertainment Bob Greenblatt mówił wówczas, że odcinek może powstać jeszcze w czasie tegorocznego lata. Doniesienia „Variety” każą przypuszczać, że stanie się to nieprędko. 

Serial „Przyjaciele” nadawano w latach 1994-2004 w amerykańskiej stacji NBC. Wyemitowano łącznie 236 odcinków podzielonych na 10 sezonów. Bohaterami była szóstka tytułowych przyjaciół z Nowego Jorku. Szybko zyskał sympatię publiczności i od lat jest w czołówce najchętniej oglądanych seriali. Zdobył też wiele nagród telewizyjnych. Przez lata fani czekali na kontynuację w formie kolejnego sezonu lub filmu fabularnego.  Ciągle negatywnej odpowiedzi udzielali aktorzy. W końcu dali się przekonać władzom koncernu mediowego Warner Bros., do którego należy serwis HBO Max. W Polsce serial można obecnie oglądać na Netflixie oraz na kanale Comedy Central.

Przeczytaj też: Keanu Reeves powróci jako John Wick. Będą dwa nowe filmy z tej serii

Źródło: Variety.com

Sprawdź najnowsze wpisy